Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

i dalje nemoguće staviti fotke

Katastrofa vec par dana a danas pogotovo jedva se ulogiram
2017 05 11
Sad sam uspjela. Čini se da funkcionira od ponoći do 6 ujutro 😅
2017 05 12
Kak da odgovorim kupcu, kad ne mogu na profil? Ljudi će pomisliti da ih varam, pokupila novce a ne javlja se...dajte se popravite!
2017 05 12
Administratori krpica su jako neozbiljni. Problem postoji već danima, međutim nitko ništa ne radi po tom pitanju niti ne obavještava korinsike. Jako neprofesionalno.
2017 05 12
Svima je isto, već predugo vremena. Ja sam uspjela staviti par fotki prije dva dana u 7 ujutro i onda opet ništa. Preko dana se teže ili lakše ulogiram u profil (sad više ne izlazim iz njega), i jučer i danas uspjevam editirati artikle, ali ne i fotografije. Fotografije se mogu staviti samo po noći, kad očito nema gužve na Krpicama.
2017 05 12
i opet nista...aaaaaa >:(
2017 05 12
Nista vec par dana.Di je zapelo????
2017 05 12
Dakle žene , naviti vekericu za noćnu smjenu , ako će te stavljat oglase :') :') ;)
2017 05 12
Meni isto danima nece:-(
2017 05 12
> LoraPalmer: > Dakle žene , naviti vekericu za noćnu smjenu , ako će te stavljat oglase :') :') ;) Od očaja sam se noćas probudila u 3 i na brzaka s mobitela stavila par oglasa. Naravno, sve polunepismeno, sa slikama naopako onako iz kreveta... još me bilo nekako strah da me muž ne skuži kako pipkam po mobitelu u čudne sate, kako mu objasniti da nemam ljubavnika nego stavljam oglase na Krpice??
2017 05 12
> monikahajkic: > dali i vi još imate isti problem ?? tko ima nek se javi ??? Pozz, jeste uspjeli ucitat fotke, ja nikako.
2017 05 12
> anastazija018: > > LoraPalmer: > > Dakle žene , naviti vekericu za noćnu smjenu , ako će te stavljat oglase :') :') ;) > Od očaja sam se noćas probudila u 3 i na brzaka s mobitela stavila par oglasa. Naravno, sve polunepismeno, sa slikama naopako onako iz kreveta... još me bilo nekako strah da me muž ne skuži kako pipkam po mobitelu u čudne sate, kako mu objasniti da nemam ljubavnika nego stavljam oglase na Krpice?? Hahahah, eto bas me nasmije...isti problem i kod mene (:
2017 05 12
> anastazija018: > > LoraPalmer: > > Dakle žene , naviti vekericu za noćnu smjenu , ako će te stavljat oglase :') :') ;) > Od očaja sam se noćas probudila u 3 i na brzaka s mobitela stavila par oglasa. Naravno, sve polunepismeno, sa slikama naopako onako iz kreveta... još me bilo nekako strah da me muž ne skuži kako pipkam po mobitelu u čudne sate, kako mu objasniti da nemam ljubavnika nego stavljam oglase na Krpice?? :') :') :')
2017 05 12
Još uvijek ne mogu postaviti niti jedan oglas, ne učitava slike! DOKLE ???
2017 05 12
Ne može se ni danas učitati slike, koji je ovo dan već 5-ti?
2017 05 12