Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

i dalje nemoguće staviti fotke

Nema nam druge ženice " vekerice" naviti u ponoć :') :') , počinje noćna smjena na krpicama . Treba još nabavit par Red Bullova i litru kave hehehe Ako vam ni to ne pomaže čačkalice u okice :)
2017 05 14
da, nitko nije kadar popraviti kvar, no nije to jedini problem do ovoga vjerojatno ne bi došlo da nema toliko krivih tagova i toliko oglasa tipa "prodajem torbu, puknuta ručka" ili "prodajem cipele, puknut đon, može se popraviti" i slično kad bi se krpice koristile kako treba, stranica vjerojatno nikad ne bi pala
2017 05 14
Eh, niti ja ne mogu staviti novi oglas :( :'(
2017 05 14
> LoraPalmer: > Nema nam druge ženice " vekerice" naviti u ponoć :') :') , počinje noćna smjena na krpicama . > Treba još nabavit par Red Bullova i litru kave hehehe > Ako vam ni to ne pomaže čačkalice u okice :) > Ne u ponoc,probala sam cinoc i nema sanse..Valjda je puno cura radilo nocnu smjenu.. :') Slucajno sam se probudila u 3 jer sam ogladnila pa sam morala na rani dorucak,onda sam probala i za cas postavila par oglasa..Znaci vekerice navinuti u 3 i na posao.. :)
2017 05 14
Meni samo ujutro rano uspije😂
2017 05 14
meni isto, ništa :( :(
2017 05 15
Sve gore od goreg. Slike se više ne mogu staviti ni po noći. Probala sam dva dana za redom kasno navečer ili pak vrlo rano ujutro i ništa. Jadne žene navalile u treću smjenu. Po meni, ne radi se tu o nikakvom kvaru, nego je server pretrpan. Očito je za Krpice veliki interes, a one tome nisu dorasle. Baš šteta! Šta se ne može smanjiti količina informacija ako je stranica pretrpana? Vidim da ima korisnica s puno artikala koje se nisu ulogirale više od 6 mjeseci? Je li neki problem izbrisati neaktivne ili staviti neki rok koliko oglas može trajati? Šta na sve kažu oglašivači koji plaćaju reklame? Ma dajte, molim vas!! :( :( :(
2017 05 15
Ja sad mogu uc bez problema i uc u razgovore i odgovoriti ali staviti novi artikl nema sanse. A bas mi je hitno da stavim neke stvari :/
2017 05 15
> KatarinaiOmer: > Ja sad mogu uc bez problema i uc u razgovore i odgovoriti ali staviti novi artikl nema sanse. A bas mi je hitno da stavim neke stvari :/ Ma i ja se logiram bez problema i uđem u razgovore , ali postaviti novi oglas ili promjeniti stari , dodati nove fotografije nema šanse .
2017 05 15
> monikahajkic: > dali i vi još imate isti problem ?? tko ima nek se javi ??? Jako puno nas ima isti problem a od administratora ni traga ni glasa, nije fer!
2017 05 16
> anastazija018: > Sve gore od goreg. Slike se više ne mogu staviti ni po noći. Probala sam dva dana za redom kasno navečer ili pak vrlo rano ujutro i ništa. Jadne žene navalile u treću smjenu. Po meni, ne radi se tu o nikakvom kvaru, nego je server pretrpan. Očito je za Krpice veliki interes, a one tome nisu dorasle. Baš šteta! Šta se ne može smanjiti količina informacija ako je stranica pretrpana? Vidim da ima korisnica s puno artikala koje se nisu ulogirale više od 6 mjeseci? Je li neki problem izbrisati neaktivne ili staviti neki rok koliko oglas može trajati? Šta na sve kažu oglašivači koji plaćaju reklame? Ma dajte, molim vas!! :( :( :( Slažem se , ima jako puno osoba koje se nisu ulogirale mjesecima pa čak i godinama, ako je problem u velikom interesu mogli bi izbrisati ove koji ne koriste dugo Krpice pa bi ako je to u pitanju bilo lakše nama koji se uistinu koristimo Krpicama!
2017 05 16
mislim stvarno vise! da se ulogiravam po pol sata, a artikle uopce vise ni rano ujutro ne mogu staviti....ovo ide sve gore i gore! :s
2017 05 16
Jel ikom raadi?????
2017 05 16
Ne radi :( Ja sam vec pomalo luda...
2017 05 16
Ne radi..Ja sam jutros oko 7 stavila 3 artikla i opet nista..Tako vec par dana,ujutro uspijem staviti nesto ali preko dana nece..
2017 05 16
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija