Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koja banka je najbolja?

Koja banka vam je najbolja, koje usluge koristite i koliko sve naknade placate? :) Ja sam u Splitskoj, imam paket za mlade, dakle tekuci, net banking, sms uslugu sve za 10kn mjesecno. Razmatram i druge opcije koje bi mi bile dobre.
2017 05 28
Oprostite sto upadam al zanima me dal netko zna kolika je provizija u pbz-u kada uplacujem 100 eura na racun osobe koja je u Njemackoj?
2017 05 28
@ goranaaa22,ako imaš net bank sama možeš provjerit.Upiši sve šta triba ali ne provedi plaćanje do kraja :)
2017 05 28
Nijedna o:)
2017 05 28
Ajme to baš i nije nešto Ja sam u Zabi, imam paket za mlade, ne plaćaš nikakvu naknadu. Imam i Master, također bez kamata. Mogu mjesečno skinuti 1000 kn, mogu uzeti i na do 12 rata. Uključen mi je žiro, tekući na kojem isto mogu na rate i u minus 2 tisuće, kreditna kartica, net banking i token.
2017 05 28
TinTina987 taj zabin paket se ostvaruje na osnovu dobi ili studentskog statusa? Ja sam u hpb-u, tekući uz internet bankarstvo, mjesečno 17kn. Međutim ne mogu ih baš pohvaliti da im je Internet bankarstvo vrlo ažurno :/
2017 05 28
> Mystery: > @ goranaaa22,ako imaš net bank sama možeš provjerit.Upiši sve šta triba ali ne provedi plaćanje do kraja :) Nemam :(
2017 05 28
> delilah007: > TinTina987 taj zabin paket se ostvaruje na osnovu dobi ili studentskog statusa? > Ja sam u hpb-u, tekući uz internet bankarstvo, mjesečno 17kn. Međutim ne mogu ih baš pohvaliti da im je Internet bankarstvo vrlo ažurno :/ Jedno ili drugo. Uvjet je da imas do 29 godina, ali postoje neke razlike ako nisi student
2017 05 30
Cijena paketa 4,98? :) Povoljno baš za studente. Gledala sam i u Erste imaju dosta dobre pogodnosti, isto tako se može skinuti do 1800kn na bankomatu do 12 rata, maestro kartica, 9kn vođenje računa, net banking još 4 kn i treća usluga besplatno. Sve te razne uplate isplate bez naknada, otvaranje tekućeg bez naknade, za pin i karticu zajedno 35kn, mogućnost promjene pina na bankomatu..
2017 05 30