Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Nivea shave and protect

evo ja sam nova ovdje, pa nadam se da sam na pravom mjestu otvorila temu... zanima me dali ima koja iskustva s ovim novim Nivea shave and protect brijačem? Dal se isplati uzeti? Kakve su cijene brijača i zamjenskih britvica? Vidim da ga dosta reklamiraju i hvali ali ja bih htjela čut neko neutralno mišljenje cura koje su ga isporbale... hvalaaa...
2017 05 31
Aha kul. Hvala, budem je isprobala. Cien me inace odbija, ne znam zasto mozda ali bas cu isprobat. Puno hvala
2017 05 31
i mene je. a onda mi ga otkrilo i nedamganikome
2017 05 31
Ja sam odustala od tih "ženskih" brtivica pred jedno 5 godina. Uzmem si onaj muški gillette( imala sam fusion i trenutno mach 3) i preporodih se! To leti po nozi, nije tupo, a nisam se njima niti jednom porezala. Malo je skuplja investicija od ovih drugih brijača, ali duže i traje, samo dezinficiraš alkoholom. Eto, moj topli savjet :")
2017 05 31
o da. prije ove sam uvijek muske kupovala. traju dulje i bolje rade posao.
2017 05 31
Ja dok sam bila u ljubljani sam koristila sve i svasta i kombinirala... Za noge i pazuh mi nije problem... Nego mi je problem dolje. U lj.sam pocela hodat na brazilsku i to mi je bilo super, jer od britivica uvijek iman osip.. A sad doma ima susjeda al me kod nje ic sram, ostalo mi je sve predaleko a i preskupo... Nadam se da ce bit kaj bolje s tim cienovim brijacem... A muski su da dosta skuplja varijanta... Zato mi je ova nivea zapela za oko... Ugl.sad koristim jednokratne venus britvice ali bih mijenjala...
2017 05 31
Ja sam ga dobila kad su dijelili uzorke, ne skida nista, bas bzvz proizvod. Bolje su mi one jednokratne britvice iz DM-a.
2017 05 31
LeSock evo odgovorila si me od nivee :), a ti cipelitza nagovorila na cien :D danas sam nabavila britvicu i tri zamjenske... Koliko ti inace jedna ostrica traje?
2017 06 02