Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Cure pomoc

Kupila sam haljinu za svadbu,sve super ali su mi kosarice na njoj velike,a leđa otvorena.ima koja da prodaje onaj silikonski,ljepljivi grudnjak B ili bilo kakvu ideju?
2017 05 31
ti se klonirala da ovo pitas? ideja je haljina u tvom broju.
2017 05 31
Obično u dučanima sa donjim rubljem ima za kupiti raznih umetaka i produžetaka za grudnjake... Npr. Oysho, Yamamay i sl. Ili da jednostavno skineš neki umetak sa starog push-up grudnjaka i ušiješ ga sa unutarnje strane košarica na haljini. Mislim da tvoj problem nije nerješiv, problem bi bio da su ti košarice na haljini premala :( Budući da su prevelike, popuni ih sa nečim što ne može ispasti van, i to je to :)
2017 05 31
> cipelitza: > ti se klonirala da ovo pitas? > ideja je haljina u tvom broju. Haljina je univerzalna ali kosarice velike
2017 05 31
> Moj_Ormar: > Obično u dučanima sa donjim rubljem ima za kupiti raznih umetaka i produžetaka za grudnjake... Npr. Oysho, Yamamay i sl. > Ili da jednostavno skineš neki umetak sa starog push-up grudnjaka i ušiješ ga sa unutarnje strane košarica na haljini. > Mislim da tvoj problem nije nerješiv, problem bi bio da su ti košarice na haljini premala :( Budući da su prevelike, popuni ih sa nečim što ne može ispasti van, i to je to :) Hvala ti
2017 05 31
da li se kod krojacice to mrvu suzit u kosaricama? ak su velike, nemos ti nista natrpat sto se tek nece vidjet
2017 05 31