Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Postoji li udobna obuća?

Pitam ja vas. Naglasak stavljam na sandale i papuče(nešto za ljeto). Od svega mi noge nateknu i imam hrpu bolih žuljeva. Što preporučujete osobi koja puno hoda. Nešto lagano i prozračno. (Sve vrste japanki isklječeno.)
2017 06 04
Next.meni je on bio savršen ,nije onako fin ali udoban skroz
2017 06 04
birkenstock
2017 06 04
Gita-Šik cipele, svi ljetni modeli.
2017 06 04
Puno hvala. Nisam nikada cula za nijednw spomenute. Sad citam o birkenstock modelima i moram priznat bas zvuci obecavajuce 😍
2017 06 04
> goranaaa22: > Puno hvala. Nisam nikada cula za nijednw spomenute. Sad citam o birkenstock modelima i moram priznat bas zvuci obecavajuce 😍 preudobne su, jedino im je cijena veća, ali ima na sniženjima. Isto tako pogledati u ljekarnama za one "njihove" anatomske.
2017 06 04
Birkenstock su zakon 😍
2017 06 04
Ja, sestra i mama koristimo imblu, taljanska firma, slicne od fly flot ali ubodnje. I mi radimo posao koji smo cijeli dan na noge tako da znam sta znaci. S inblu smo super zdovoljne. Fly flot su nam ok, ali ne ko te druge, a i traj manje. A druga marka s kojom sam bila sretna je bila joya, kupila sam ih u trgovinu za ortopedskih pomagala, 1000kn ih platila ali to su bili novci dobro koristeni.
2017 06 04
> RobertaF: > Ja, sestra i mama koristimo imblu, taljanska firma, slicne od fly flot ali ubodnje. I mi radimo posao koji smo cijeli dan na noge tako da znam sta znaci. S inblu smo super zdovoljne. Fly flot su nam ok, ali ne ko te druge, a i traj manje. > A druga marka s kojom sam bila sretna je bila joya, kupila sam ih u trgovinu za ortopedskih pomagala, 1000kn ih platila ali to su bili novci dobro koristeni. Roberta, jeste li mislili Inblu, i zna li netko gdje ih ima kupiti u Zg ?? Hvala Inače, jako su udobne Rieker sandale, jedino što su modeli malo bapski, imala sam smeđe sa cvijetom, više nema takvih u prodaji
2017 06 04
Betula i scholl ,imaju te natikače isto anatomske cak neki modeli imaju malo i petu iza povišenu.
2017 06 05
Panama Jack sandale, kvalitetne i preudobne <3
2017 06 05
Hvala svima😊
2017 06 05
Meni je geox dobar
2017 06 05
U biti sve anatomske šlape su ok za višesatno stajanje i hodanje. Ja godinama već nosin Birkenstock i iman šlape,sandale,japanke i prezadovoljna san :)
2017 06 05
A jel ima išta od toga da je onako, za omanje divove broja nozice 43....? :(
2017 06 05
1 2