Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Natalna karta

Da li ste ikad da li nekome da Vam protumaci/pročita (neznam koji glagol bi pridodala) ali onako bas detaljno, vidim da mozes sam, ali kao detaljnije mogu astrolozi i sl. Trazila sam da li ima slicna tema nisam nasla :)
2017 06 07
Ja sam bila kod jedne gospodje. Pogodila me u sridu. Bitan je i podznak, na temelju kojeg ona pogleda položaj zvijezda u trenutku rođenja. Kaže karakterne osobine, moguće puteve života.. Sve u svemu meni je bilo fora to slušati. Malo me možda i osvijestila. Rekla mi je da bi trebala ić u inozemstvo :D inšalah
2017 06 07
> Sunceko: > Ja sam bila kod jedne gospodje. Pogodila me u sridu. Bitan je i podznak, na temelju kojeg ona pogleda položaj zvijezda u trenutku rođenja. Kaže karakterne osobine, moguće puteve života.. Sve u svemu meni je bilo fora to slušati. Malo me možda i osvijestila. Rekla mi je da bi trebala ić u inozemstvo :D inšalah A cek di si ju nasla?? Zena te potjerala iz drzave znaci?XD
2017 06 09
Meni je napravljena i do sada je sve točno.. Ja sam šokirana jer prije toga nisam vjerovala u ništa XD
2017 06 09
> doricaSmb: > Meni je napravljena i do sada je sve točno.. Ja sam šokirana jer prije toga nisam vjerovala u ništa XD Znaci trebalo bi probati?? :)
2017 06 09