Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Booking.com

Uzela sam apartman u Novalji preko booking.com. Jel itko ima iskustva s tim posto mi je prvi put i da li je sve proslo u redu?
2017 06 13
Preko Bookinga sam po cijeloj Europi rezervirala smještaj i do sada samo dobra iskustva.
2017 06 13
Pročitate ocijene korisnika i znate što vas čeka. Tako booking.com funkcionira. Osim ako je novi oglas. Onda sudite po fotkama. Sretno!
2017 06 13
Također dosta puta rezervirala i zasada nisam imala neka velika odstupanja od prikazanog,uglavnom su to bili hoteli,ali pregledajte slike i po meni važnije je čitati osvrte od korisnika koji su bili tu.
2017 06 13
Također, vise puta rezervirala preko bookinga i sve je bilo ok, iako sam i osobno razgovarala sa vlasnicima apartmana prije potvrđivanja datuma jer neki ne prate bas i desi se greška da su im zauzeti određeni datumi a nisu ažurirali na stranici :)
2017 06 13
Stalno rezerviram preko booking.coma, godinama; i samo super pozitivna iskustva imam. Uglavnom se radi o hostelima - u utorak, npr. idem u Birmingham, u odlično ocijenjen hostel, a sinoć sam se vratila iz Barcelone, gdje je hostel bio iznad svakog očekivanja.
2017 06 19