Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Manipulator ili ne

Nije te vrijedan... Nemoj se ponižavati više, prekini svaki kontakt. Znam da je teško jako ali prije ćeš se oporaviti i krenuti dalje. Sa vremenom ćeš i sama vidjeti da nije bio vrijedan tvojih suza, ima stvarno divnih dečkiju a jedan čeka tebe, nemoj se ukopati sa nekim tko te ne poštuje i ne cijeni.
2017 06 25
I opet si pogazila sebe, radi nekog tko te ne cijeni i stavila sebe na drugo mjesto! Vidis da te ne cijeni kao osobu, zasto se tako ponizavas zbog njega?! Kakvu drugu sansu, vidis kako se ponasa, trebala si prekiniti jos otkad. Slazem se, nije te vrijedan, ne zeli te ocito. Samo hrabro, glavu gore i pusti tu budalu!
2017 06 25
Mene boli čitati to što ti je taj čovjek izgovorio. Istovremeno ti se i divim i želim te lupit po glavi jer mu to dopuštaš. I sama si rekla, negdje davno je vaš odnos postao takav da je on uvidio da može raditi što god želi i sad se tako i ponaša. On doslovno ne čuje što ti govoriš, ne zanima ga i ne želi čuti. Iz njegovih riječi je i više nego jasno da ga nije briga za tvoje osjećaje. Čak (možda pretjerujem, ali stvarno mi se čini tako) možda i uživa u tome dok plaziš tako i govoriš mu koliko te njegove riječi i postupci bole. Vrijedna si, vjeruj mi, puno vrijednija od njega. I ne znam tog čovjeka (hvala Bogu) ali koliko god da ga nije briga, toliko mislim da bi mogao "poludit" kad bi naletio konačno na odbijenicu. Mislim da je on taj koji želi odlučit kada će to vaše (ne mogu to nazvati vezom, jer mi se čini kao mučenje) prestati. Zato uzmi stvar u svoje ruke i rješi ga se. Prekini kontakt, posveti se sebi, ispuni si dane aktivnostima, druženjima i događanjima. Tako će ti vrijeme brže prolaziti. Noći će i dalje biti teške, ali polako će i to postajat lakše. Da je Bog koji se spustio na Zemlju, i dalje se nema ni najmanje pravo tako ponašat. Samo mu želim da jednog dana slijepo voli a da se "suđena" ponaša prema njemu kao on prema tebi.
2017 06 27
Plus, ovo opijanje jer je "sad momak"...?? Ozbiljno? Tko zna što još radi tebi za leđa jer je "sad momak, i kad će ako neće sad". Daj mu slobodu, pa nek se opija s kim hoće, druži s kim hoće i radi šta hoće. Tebi će doći netko kome će biti zadovoljstvo provoditi vrijeme s tobom, tko će bez problema i promišljanja odgoditi (ne uvijek, ali onda kad je potrebno) svoje obaveze i provesti popodne s tobom. Kad to tebi treba. I obrnuto, kad njemu treba. Nije to tako nedostižno i daleko. To je tu, on je tu...možda živi par ulica dalje a ni ne znaš ga. Znam što je ljubav, ali ne vrijedi ju trošiti na onog tko ju ne cijeni a ni ne vidi, niti ga briga. Uzalud ti što beskrajno voliš kad nije uzvraćeno (govorim iz iskustva). Pusti i ne okreći se, čak ni kad shvati da je tvoja odluka ozbiljna i kad se čini da se pokajao i da mu je žao radi svega. Možda će ti se tada činiti da ima nade, i da si napokon uspjela ali...nema nade za takve. Bolji ne zna postati, samo gori. Glavu gore, daj si vremena koliko trebaš, akupi snagu i NAPOKON POČNI ŽIVJETI. Jer ovo što doživljavaš je zlostavljanje gore od bilo kakvog fizičkog maltretiranja. Znam da bi mene šamar manje zabolio od pola njegovih riječi (kad bi ga voljela i bila na tvom mjestu) tako da, samo pusti. Vrijedna si i tu smo za tebe.
2017 06 27
Joj,ne cijenis nimalo sama sebe...stvarno se ponizavas pred njim,molis za ljubav,a to se ne smije,pa kako bi ti zivjela s nekim tko te ne voli,a ocito da te ne voli pa svemu kako se ponasa prema tebi...ja se kladim da se on isprdava s tobom i sigurno prica kako te se nemoze rijesiti...neznam sta bi trebao on tebi napravit da shvatis da te ne cijeni...oprosti sto sam gruba u rijecima prema tebi al moras ga ostavit i zaboravit.. A znas kad ces to moci,kad si nades zanimaciju,nekoga da odes na kavu,pruzi nekom priliku,pa bar za razgovor i kavicu...oprosti na iskrenosti...
2017 06 27
Prvo da naglasim, sve govorim iz osobnog iskustva. On je čovjek koji uživa da ti patiš za njegovom milošću a ti si žena koja vidi ljubav u svojoj patnji i suzama. Probaj ovo (pa ćeš vidjeti kako momak počinje paničiti): ne zovi ga više kad on nazove prvi (a hoće jer se hrani tvojom pažnjom koju mu pokazuješ) budi mirna ne pitaj ništa ne traži ništa ne pokazuj emocije možeš mu reći da si shvatila koliko krivo činiš i da mijenjaš ploču : nećeš postavljati pitanja, nećeš ga tražiti da se odrekne mladenačkog života, društva, te da je to baš bilo glupo sa tvoje strane budi hladnjikava izlazi vani više, druži se i ne propusti mu to dati do znanja probaj, za igru, za ispitivanje sebe i njega pa ćeš vidjeti što će se odigrati probaj se staviti u tu ulogu ako nekada i "padneš" pa zakukaš, nema veze nastavi dalje ovako Na kraju, no hard feeling, nismo ovdje da bi povlađivali sebi i njegovali svoje poroke već da bi ih nadrasli
2017 06 27
Vi ste dva različita svijeta. Ne zato što si ti dr a on bauštelac ili što već, nego zato jer on iz tvojih opisa pari nevjerojatno primitivan. Elem, koji ti savjet dati kad sve već znaš i sama i nisi sretna pored komada budaletine, kojem je vrijeđanje svoje dugogodišnje partnerice i urlikanje na istu , posve normalno... Navika. Čak i lošu naviku je teško prekinuti i u tome je cijeli problem. Umjesto da čekaš da on konačno nazove, ispriča se i ponudi ti (nakon godina nebrige i priuštenih sranja) svoje goruće srce na dlanu, blokiraj junaka. Isti dalje može svojim poznanicima od cca 10 dana, propisno i momački usviran, pričati tužnu štoriju o zloj ženi koja mu je uništila život, ali to više neće biti tvoj problem. Evo, kad se sjetiš bilo kojeg lijepog trenutka u vašoj vezi i nadođe ti da bi ga nazvala, ispljuskaj se hladnom vodom. Nemam što pametnije reći. Sretno!
2017 06 27
Manipulator. Nikad nećete biti sretni skupa jer on nikad neće moći ispuniti tvoje standarde. Ti sad nemaš standarde jer je ubio Boga u tebi, tvoja jedina želja je da on bude ok prema tebi. To se nikad neće desiti. Da su stvari normalne, on bi se osjećao manje vrijedan jer nema doplomu, jer ne zna strani jezik, jer ne zarađuje kao ti jer... (umetni sto drugih razloga zbog kojih se građevinski radnik osjeća manje vrijedno u uspredbi sa doktoricom). Lik je manipulator koji je uspio okrenuti stvari tako da je on glavni. Za tebe je pitanje, ako ikad skupiš hrabrosti da odeš, koliko godina će ti trebati da bar malo dođeš sebi... Jbg...
2017 07 13
Lik je smrdan totalno i ima problema sam sa sobom, a takav nikad neće naći neku curu sa stavom i samopouzdanjem. Zato je s tobom! Njegove probleme ti ne možeš riješiti, nemoj ni pokušavati. Tvoj problem, s druge strane, možeš i moraš jer si to u stanju jedino ti. Ne pružaj mu nikakve šanse, druge ni treće, jer on nije čovjek koji bi mogao usrećiti ikoga. Lijepo ga pozdravi i otpili, a ti prvo nauči biti sama i ne očekivati ni od koga da se brine o tvojoj sreći, za to se moraš pobrinuti sama. Zvuči jednostavno, zapravo i je, samo kad doneseš čvrstu odluku, dogodi se taj klik u glavi i sve promijeni smjer. On će te vjerojatno pokušati slomiti, obećavati sve i svašta, pogotovo kad vidi da možeš sama i bez njega, ali ne odustaj. Ni po koju cijenu. Govorim iz iskustva. Ako si išta naučila iz tog iskustva, sljedeća tvoja veza bit će nešto najbolje što ćeš doživjeti!!!
2017 08 01
Evo citam tvoj post dosta slicno je meni bilo sa mojim muzem ispocetka imam i ja svoju temu o tome al nebitno ako zelis javi se vidim da smo iz istog grada ;)
2017 08 02
Da bi bio kompletan I sretan s nekime, prvo treba biti na cistu sam sa sobom. Sto bi rec, ustanovit svoje prioritete, biti svjestan koliko vrijedis i na sto u zivotu ne pristajes. I definitovno da se naucis osloniti sama na sebe. Nakon toga dolazi to da shvatis da to nije osoba za tebe i da je vrijeme krenes dalje. Sve se desava s razlogom, iako nam u datom momentu nije jasno zasto bas tako...ali s vremenom naucis...sve nas to uci necemu sto nas ceka u budcnosti. Ako sama sebe ne postujes i ne podignes na noge, nece te nitko. Mi zene smo jake, mozemo puno toga. Sami smo zasluzni za svoju srecu, moramo se nauciti voljeti i tada otvaramo vrata nekome. Lose veze su kao ovisnost, znas da nije dobro po tebe ali se vracas po jos. Svi smo to prosli barem jednom u zivotu. Treba nauciti reci ne i maknuti se od toga. Moze ti nas sto ovdje davati savjet ali sve je u tvojoj glavi. Jaca si nego sto mislis, slusaj sebe, intuiciju, posveti se sebi, prijateljima, nadi hobi, putuj sama (mene je osobno to preporodilo) i naci ces sebe a nakon toga i nekoga dostojnog da stane uz tebe i cijeni te <3
2018 06 16
1 2