Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li i vama steka?

Zasto vec danima ne mogu stavit nove artikle i na vec postojece dodati jos slika? Da li i vama steka ? :/
2017 06 24
Obrisite povijest pretrazivanja tj history i sve prozore stare ako imate otvorene od krpica.Ja kad sam to napravila sve je kasnije funkcioniralo.lp
2017 06 24
Meni normalno funkcionira, danas sam učitala artikle zapravo i brže nego inače. Probaj očistiti cache ili otvoriti krpice s drugim browserom pa onda pokušati postaviti artikle
2017 06 24
Meni isto normalno radi, baš sam jučer stavila par artikla i nije bilo problema
2017 06 24
I meni normalno.🙂
2017 06 24
Meni isto normalno radi,jučer sam stavljala .
2017 06 25
Ako ima netko pameta, jer inace problema nemam stvarno na ovoj stranici... Vec mjesecima sve sto hocu uploadti pod kozmetiku je napristo n e m o gu ć a M i s i j a!!! Sve artikle normalno dignem ponekad uz neke poteskoce, obrisem history ponovno se logiram bla bla... Inace duzem preko ipada, ali vise nisam pametna...kad dizem par artikala za redom rekoh idem probati i ove parfeme sto imam i ostalu kozmetiku - NIŠTA. Jednostavno bo. I baš iritantno već
2017 06 26
I isprike na tipfelerima
2017 06 26
Ja sam smanjila velicinu svih slika, pikseli ispod 1000 i ucitalo se iste sekunde :")
2017 06 26