Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nova članica :)

Cijene su niske, govorit cu u svoje ime ali vjerujem da nisam jedina, jer mi nesto stoji u ormaru i za mene je nenosivo u smislu malo/preveliko, vise mi se ne svidja stil, nemam gdje nositi, neke stvari sam prerasla u smislu nije za moje godine, ili je jeftino bilo palceno i u trgovini. I zelim to prodati pa makar i za 4 kugle sladoleda ,:) Stvari koje mogu nositi ali eto nije bas da su neophodne i pritom su skupo placene ne prodajem za malu cijenu jer cu za 4 kugle sladoleda ipak ostati bez sladosa i obuci jos jednom ;) :D
2017 07 03
Dobro nam dosla i sretno😀👍❤
2017 07 04
> sonja90: > Cijene su niske, govorit cu u svoje ime ali vjerujem da nisam jedina, jer mi nesto stoji u ormaru i za mene je nenosivo u smislu malo/preveliko, vise mi se ne svidja stil, nemam gdje nositi, neke stvari sam prerasla u smislu nije za moje godine, ili je jeftino bilo palceno i u trgovini. I zelim to prodati pa makar i za 4 kugle sladoleda ,:) > Stvari koje mogu nositi ali eto nije bas da su neophodne i pritom su skupo placene ne prodajem za malu cijenu jer cu za 4 kugle sladoleda ipak ostati bez sladosa i obuci jos jednom ;) :D Draga moja, hvala od srca na savjetima, slazem se sa Vam au potpinosti :) :* !
2017 07 04
> nadadamic10: > Dobro nam dosla i sretno😀👍❤ Hvala puno :* <3
2017 07 04
1 2