Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Strije :(((

Drage mame, poslje poroda ostale su mi gadne strije, na bedrima, trbuhu, ledima i grudima i nikako ih ne mogu barem malo posvjetlit ili ucinit ih manje vidljivim :( stvarno su ruzne i velike crvene, imate li koji savjet kako ste ih vi uklonili mada znam one se ne mogu uklonit samo ublazit...no kako vam je uspjelo? Sto koristiti? Gdje ici? Za lesersko uklanjanje nemam novaca trenutno..mozda neki kucni tretman ? ?? Solarij ?? Kreme? Ulja? Pomozite ocajna sam :(
2017 07 05
Nema ucinkovitog "lijeka" za strije,blijedit ce s vremenom,kozu treba hidrirati i iznutra i izvana i to je to😉
2017 07 05
Ja imam strije a nisam ni rodila još, opravdanja nemam..
2017 07 06
Dok su crvene najprijemcivije su za tretman kremama. Koji ih nece maknuti ali moze ublaziti. Utapaj ih u kremama dok ne pobijele prirodno. Također, kad sam u debeloj fazi, strije mi se ne vide jer se koža lijepo nategne preko tijela. Fascinatno bude, ali zaista. :') Mrsavost će ih vizualno istaknuti.:/ Tamnjenje u solariju (i općenito osuncanost)ih samo vizualno istakne jer one ne mogu tamniti više, to su oziljci (kad jednom uđu u bijelu, trajnu fazu)
2017 07 06
Hvala cure na odgovorima, ahh neznam trebat ce mi jedno vrijeme da se priviknem na njih bas su me gadno unakazile, izgledam kao da sam se sa ziletima rezala :D Uljeshura: dali mi mozes preporucit neke kreme, proizvode? Jer stvarno neznam sto bih koristila :P
2017 07 06
Nažalost odavno više nisam u tim vodama, sve su mi već odavno bijele. :( Najdraža mi je, u moje vrijeme nastanka strija, bila neka krema doslovno imena "Classic" iz DM-a koja je strahovito zaudarala po etericnim uljima ali mislim da se vise ne može naći. :/Strije njome trackane su mi najuže. Dostupnija, tzv.socijalna verzija je bademovo ulje (iz ljekarne je 15-ak kn bočica) u koju drmnes ulje od E-vitamina (ima u DM-u). Vichy ima anti-strije kremu ako ti se ne da kemijati.
2017 07 06
> Uljeshura: > Nažalost odavno više nisam u tim vodama, sve su mi već odavno bijele. :( > Najdraža mi je, u moje vrijeme nastanka strija, bila neka krema doslovno imena "Classic" iz DM-a koja je strahovito zaudarala po etericnim uljima ali mislim da se vise ne može naći. :/Strije njome trackane su mi najuže. > Dostupnija, tzv.socijalna verzija je bademovo ulje (iz ljekarne je 15-ak kn bočica) u koju drmnes ulje od E-vitamina (ima u DM-u). > Vichy ima anti-strije kremu ako ti se ne da kemijati. Hvala mnogo :D a reci mi Aloe vera se ne koristi za strije bas? Jer ima kreme od nje al sad nebih da mi se jos pogorsa :D a ovo sa uljem badema i vitamina e mi se cini sasvim uredu :)
2017 07 06
gle, strije su "rastegnuta,puknuta koža". Dakle, kad se udebljamo, koža koja nije dovoljno elastična pukne. Jednom kad je pukla sastavit se ne može. Čak ni laserom se ne može sastavit i vrtiti na staro. Sve te kreme rade prije a ne sada. Sad je gotovo, ne može ti se pogoršat (osim ako se i dalje debljaš i koža se i daje širi) Elastičnost kože je stvar genetike i prehrane. (ja sam se mazala cijelu trudnocu pa sam svedno popucala) Kreme pomažu suhoj koži jer je suha koža sklonija pucanju. Prvo je crveno, bit ce smeđe pa onda bijelo.
2017 07 06
....sve mi je to rekao dermatolog
2017 07 06
Iskreno preporucam neuzrujavanje oko strija,rijetko tko ih nema koliko vidim po plazi.ja sam svoje zaradila u pubertetu(na straznjici!) i pomirila se s njima,a u trudnoci ni 1 nisam dobila iako se nisam mazala.lijeka nema kad su vec nastale,blijedit ce s vremenom,mazalicama sprijeciti eventualni nastanak novih i to je to😀
2017 07 07
ja sam bijele puti pa mi se strije ne vide previše, jedino kada mi se koža zategne pa vidim kao neke "ožiljke". na stražnjoj loži osjetim jer su mi kao malo udubljene iskreno, s vremenom ćeš i zaboraviti na njih 😃 kupovala sam si neke skuplje kreme u djetinjstvu (počela sam ih dobivati sa 12 godina, a sada isto jer sam se naglo udebjala), ali mi nije pomoglo
2017 07 09
> pasgaro: > iskreno, s vremenom ćeš i zaboraviti na njih 😃 Kako strije i celulit znaju ubit u pojam..ja sam ih dobila u pubertetu i tek ovo ljeto sam obukla haljinicu i šorc vanka po gradu 😥 vidim da strijama pomoći nema a ja se ne mogu još 10 godina kuhat u hlačama/riflama..
2017 07 09
O, i mene su svojedobno deprimirale, do suza. :/ Ne znam za aloe veru, ne moze škoditi ali mi se ne čini osobito efektna. I ja isto ponavljam...strije ništa ne može izbrisati kad jednom nastanu...nazalost ,:(
2017 07 10
ja sam se u zadnjih godinu dana zdebljala 15kg (malo mi je bilo psihički teška ova godina na faksu) i dobila sam celulit. i moram ti priznati da me celulit više deprimira nego strije :D zbog celulita ove godine ne planiram ići u kratkim hlačama van :')
2017 07 10