Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pauza ili loša ponuda?

Bokić svima, ovo mi je prvo ljeto na mojim krpicama pa me zanima jel je inače ljeto na krpicama kao neka kolektivna pauza hahah :') Ne znam kako vama, ali u zadnjih mjesec dana mozda i više, ne dobivam nikakve upite, čak niti za zamjene, usprkos tome što su artikli ne nošeni i na akciji po 20, 30 kn .To mi je baš bilo čudno pa reko na forumu sigurno znaju što se događa sa stranicom u zadnje vrijeme :) Pozzz :")
2017 07 25
Samo puno strpljenja i razumne cijene :)
2017 07 25
Nešto je premirno... nigdje nikoga, barem kod mene, ni a ni b...ma to je sigurno od ove promjene vremena.... :')
2017 07 25
Ja kupila 3 stvari u tjedan dana! 😂😂😂
2017 07 25
Ja imala pauzu od dva mjeseca skoro pa sad dosla dva upita.
2017 07 26
Mozda da probte slozit lotove? Cini mi se da se ljetna haljine i majice tako puno lakse prodaju :)
2017 07 26
Ja sam imala veliku pauzu i sad napokon ide :) Svaki dan neka akcija, imam svasta na rasprodaji i sve je ugl novo i stvarno ima upita sada :) Nadam se da ce tako i ostati :)
2017 07 26
Meni je uvijek na neke periode...krene pa stane, nevezano za godišnje doba... Evo sad sam naprimjer odlučila svu odjeću i obuću staviti na 50% popusta na napisane cijene...pa ćemo vidjeti hoće li otići :)
2017 07 26
Meni isto dodje tjedan u kojem prodam dosta stvari pa onda tjedan dva kad nema ni upita a stavila sam i dosta lotova i poklanjam uz kupnju!
2017 07 26
Ovisno sto se nudi i sto se trazi... kupila 6 artikala u manje od tjedan dana te prodala 2 :)
2017 07 26
Meni je baš krenulo u zadnje vrijeme! Trebaju ti artikli ličiti na nešto na slikama koje prezentiraš. Svakako od ljetne kolekcije slagati jeftinije lotove. Ponuditi cijene s poštarinom. Ponekad kupiti dodatne usluge da se "ožive" stari oglasi ili istaknu novi. Biti spremna na cjenkanja, ponekad popuštati, dobri kupci se znaju opet vratiti. Eto to su po meni neke cake uspiješnijeg prodavanja, ako netko ima još nešto nadodati/ispraviti, slobodno :) Sretno svima ;)
2017 07 26
Ni kod mene nije nista bolje, vec mjesec dana zastoj. Nitko ni da pita, a o kupnji mogu samo sanjati. Valjda kad se vrate s godisnjih odmora i s uzarenih plaza, bude nekih suradnji jer ova tisina ubijaaa.. A cijene sam snizila skoro do maksimuma u nadi da cu bilo sto prodati. Cak dajem i drugi artikl u pola cijene, besplatnu pt za odredjene stvari.. Ocito sve uzalud. :,'(
2017 07 26
Dap, također zastoj... A voljela bih se mijenjati,a i prodati nešto... ;)
2017 07 26
Meni se isto nešto pokreće i to od kad sam složila neke lotove. Sad sam spustila cijene i stavila rasprodaju ljetnih stvari. Mislim da bar kod mene najbolje prolaze lotovi. A i meni je osobno drago kad kupujem, uzeti neki lot. Probaj s tim za početak ;)
2017 07 26
Meni je islo,a zadnjih mjesec dana nista. S tim da imam i sestrino i frendicino pa ima svacega,al ni prodaja nit zamjena.😢
2017 07 27
1 2