Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pauza ili loša ponuda?

Zamjene nekako,prodaja nikako😬
2017 07 27
Ne javljaju se čak ni oni koji pošalju upit pa kasnije ništa, a ne ozbiljni kupci 😧😧😧
2017 07 27
Kod mene ide prodaja. Nikad nisam slagala lotove. Ali kupac može sam.🙂
2017 07 28
Definitivno je čudno kad imaš artikle po 10/20/30kn i to moderne,jedva ili ne nošene :i jednostavno si nezamjećen ako ne ističeš artikle, a i tad je upitno.
2017 07 30
> kreativa3: > Definitivno je čudno kad imaš artikle po 10/20/30kn i to moderne,jedva ili ne nošene :i > jednostavno si nezamjećen ako ne ističeš artikle, a i tad je upitno. Ako imaš stalne kupce, uvijek će proviriti i nešto kupiti, bez obzira istaknula artikle ili ne. Ja platim usluge, ne da bi brže prodala, već iz razloga jer želim biti fer prema stranici koju koristim i od koje imam koristi, na obostrano zadovoljstvo. :")
2017 07 30
Kada su snjiženja po centrima naravno da ne ide.
2017 07 30
Nemam takvih problema, sa ljetom mi se prodaja još više zahuktala <3
2017 07 31
> AshleyAstrid: > Ne javljaju se čak ni oni koji pošalju upit pa kasnije ništa, a ne ozbiljni kupci 😧😧😧 Meni se takvi redovito javljaju,uzmu podatke "uplacuju sutra" i nestanu..😁 No meni se nigdje ne zuri.. Cesto snizavam cijene,slazem povoljne lotove pa ako se nekome nesto svidi,kupit ce..😊
2017 07 31
> dooooo: > Trebaju ti artikli ličiti na nešto na slikama koje prezentiraš. Nakon prekrasnog savjeta uvodničarki, zaintrigirala si me pa sam provirila u tvoj ormaN. Moj Bog, osjećaj kao da su mi se dvoslike pojavile. :")
2017 08 01
> fadila1966: > Meni se takvi redovito javljaju,uzmu podatke "uplacuju sutra" i nestanu..😁 Uplaćuju malo sutra. x-)
2017 08 01
Ja sam ovaj mjesec imala tri kokoši. Jedna se napravila blesava pa naručila dva parfema, a uplatila za jedan. Druga se izjasnila za kupnju, ali neće tiskom nego poštom pa kada sam joj rekla da je cifra 5 kn više, netragom je bezobrazno nestala. Takve đibere smisliti ne mogu. Prvoj sam drznici i prevarantici vratila natrag ono pola što mi je uplatila i prodala oba parfema u rekordnom roku jednoj divnoj curi. Drugoj sam napisala da se može barem izjasniti odustaje li od prodaje ili ne, ali kokoš nema elemente kućnog odgoja pa sam odustala. Treća je poslala "zamjena lp" pa nisam ništa odgovorila jer i u profilu i opisu artikla sve lijepo piše. Od nategnutih iskustava ovaj mjesec, to je sve. Ostatak je bio divan. Snizila sam cijene, radila lotove i od 37 artikala s koliko sam počela 7. mjesec, sad sam na 15. I ja sam se bojala da će prodaja ljeti ići slabije pa sam preduhitrila situaciju i dodatno snizila cijene i kap po kap, prodalo se, kada isključim poštarine, za 1345 kn. Jako lijepa cifrica. :) Upravo sam vratila ostatak sniženih cijena natrag na punu jer me u osmom mjesecu ionako baš neće biti. Uvijek sam spremna za pregovore i dogovore, ali ako u devetom mjesecu neće ići, onda opet spuštam artike za par desetaka kuna. Igram se. Ne kužim ljude koji se žale da im prodaja ne ide, a imaju jako nerealne cijene u startu, a ne bi ih nimalo spustili. Bolje ih sniziti i prodati, nego buksati životni prostor pa da godinama smetaju i skupljaju prašinu. Eto, to je moj savjet. :) A možda sam samo imala sreće. Kako god, ovaj mjesec je za mene baš bio dobar za krpičarenje. :D
2017 08 01
Evo ja sam samo danas prodala 7 stvari za 335 kn, i to sve različitim kupcima... baš me krenulo :)
2017 08 01
> stelas99: > Evo ja sam samo danas prodala 7 stvari za 335 kn, i to sve različitim kupcima... baš me krenulo :) To je super ;) Ja evo stavila lotove skroz snizila a stvari su skoro sve nove, pa cemo vidit ;)
2017 08 02
> Pepita1990: > > stelas99: > > Evo ja sam samo danas prodala 7 stvari za 335 kn, i to sve različitim kupcima... baš me krenulo :) > To je super ;) > Ja evo stavila lotove skroz snizila a stvari su skoro sve nove, pa cemo vidit ;) Sretno Pepita :) i ja se nadam da ću sutra opet imati bar jednu prodaju
2017 08 02
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija