Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako pronaci prave i nove prijatelje?

Mislim da naslov govori sve.
2017 07 28
Nekako imam isti problem :)
2017 07 28
> tttina17: > Mislim da naslov govori sve. Mislim da oni nađu tebe, a neki koji te nađu, bolje da ih izgubiš s vremenom. :D nekako mi se cini da je najlakse naci na poslu (ako radis) nekom hobiju (ako ga imas, ako ides na kakav tecaj crtanja ili sl.). Meni se uvijek dogodi da ili mijenjam posao pa tamo upoznam nove ljude, upisem neki tecaj, nadem neki novi hobi... i tamo su vecinom ljudi koje do tada nisam znala. Ne znam tocno kakva ti je situacija i na sto si tocno mislila. Meni su ipak najdraza prijateljstva s ljudima koja znam oduvijek... i dan danas smo si dobri i takve ne bih mijenjala.
2017 07 28
Najbolju prijateljicu sam upoznala kad je dosla kao podstanar kat ispod mene... popile kavu i kliknule...u osmom mj ce biti 15 godina kako se poznajemo i ne bih je dala za nista na svijetu... s njom dijelim i dobro i zlo i jedina je osoba na svijetu koja bi mi usred noci dosla pomoci😃
2017 07 28
Ja imam svoju najbolju prijateljicu već 20 tak godina.Upoznale smo se u osnovnoj školi i od tada smo najbolje prijateljice. Imala sam prijateljica i na faksu, ali to su sve bila površna prijateljstva i sada bivša.Kao što su cure rekle,na poslu recimo možeš naći.Iako zapravo nema pravila.Nikad ne znaš tko će ti doći u život. Za neke ljud sam mislila da su mi prijatelji i to preko 10 godina, ali na kraju je ispalo da je to bilo jednostrano prijateljstvo odnosno prijateljstvo po potrebi sa druge strane. Posao,faks,susjedstvo....
2017 07 28
nove prijatelje lako naći a -prave- teško, a pravi prijatelj može biti samo jedan....
2017 07 29
Mene isto zanima kako ih pronaći, došlo neko vrijeme da se nema nikoga ni za dopisivanje, a kamoli za kavu
2017 08 27
pravi prijatelji su oni koje steknemo u djetinstvu...ostalo, je šta je.....
2017 08 27