Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Smeta mu moja prošlost i to me boli!

> > > Pa nadam se da će mi biti zadnji jer je odličan duhovit jako,zabavan,zna biti romantičan kad treba,često mi priđe iza leđa zagrli me,ljubi me po vratu i šapuće mi na uho da sam najlijepša cura na svijetu i da nitko nema osmijeh kao ja,voli pomoć ljudima,ima posao stalni i solidnu plaću,auto dobar,visok je,super je građen,sav je mišićav ko Mirko Cro Cop,ne puši,ne pije puno,drži do sebe,ide u teretanu...sve šta žena može poželit od muškarca☺. Ma luuuuda sam za njim❤❤❤!!! > > Ti si zaljubljena samo u njegov 'oklop' a što se nalazi unutar oklopa trenutno ti nije bitno jer si zasljepljena - ne kaže se uzalud da kad je čovjek zaljubljen ne vidi nikakve loše strane, jer i šta je loše nije toliko loše jer ga voliš zbog toga što ima solidnu plaču, dobar auto i što je mišićav ko KRO KAP, da vidiš dok te jedno u 5-6 navrata ošamari jer si mu stavila majonezu umjesto kečapa u sendvič ..... > Zaljubljena sam i u ono šta ima unutar sebe a ne samo u stas,zna reći prave stvari u pravo vrijeme,zna učiniti da se osjećam posebno. Ja nikad nisam rekla da ga volim jer ima dobru plaću i dobar auto ne izmišljaj molim te lijepo,ispast će da sam neka sponzoruša. Neće me nikad ošamarit jer nema razloga a i nije takav,jedino može ošamarit one koji me ljute. Pa one je savršen po tome kaj ti pišeš, ja ne znam šta bi ti uopče htjela čuti od nas ovdje? Ti znaš u šta vjeruješ i valjda znaš i šta želiš (!!) kaj god mi sad ovdje napisale, a to kaj te indirektno nazvao droljom i ženskom niskog morala je vrlo zrelo od njega , tvoj dečko tebe naziva droljom i podcjeljuje a moj je ljen i ostavlja prljave bokserice i čarape po stanu, a sad do koje mjere ja (odnosno ti) to možeš tolelirati je pitanje vremena. Kažeš neće te ošamariti jer nema razloga? Pa pronaći će ga dont you worry my dear, nije niti imao razloga ljutiti se na to kaj si ih promjenila xy paa svejedno !? Pričekaj još malo dok te počne kontrolirati - sad ćeš reći ''ne neće jer nema razloga'' hahhahahah
2017 08 24
> SonjaSpoljaric: > ne mogu ni ja.... :D 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 legendo
2017 08 24
> Pa one je savršen po tome kaj ti pišeš, ja ne znam šta bi ti uopče htjela čuti od nas ovdje? Ti znaš u šta vjeruješ i valjda znaš i šta želiš (!!) kaj god mi sad ovdje napisale, a to kaj te indirektno nazvao droljom i ženskom niskog morala je vrlo zrelo od njega , tvoj dečko tebe naziva droljom i podcjeljuje a moj je ljen i ostavlja prljave bokserice i čarape po stanu, a sad do koje mjere ja (odnosno ti) to možeš tolelirati je pitanje vremena. Kažeš neće te ošamariti jer nema razloga? Pa pronaći će ga dont you worry my dear, nije niti imao razloga ljutiti se na to kaj si ih promjenila xy paa svejedno !? Pričekaj još malo dok te počne kontrolirati - sad ćeš reći ''ne neće jer nema razloga'' hahhahahah Pa ako mu smeta kaj sam mijenjala dečke prije njega kaj sad da radimo,ne mogu ga ja natjerat da mu bude drago zbog toga. Pa ja sam spremna tolerirat to sve dok me ne vrijeđa,ne viče na mene i ne tuče me. Pa on misli da se ima razloga ljutit jer sam bila sa više dečaka a recimo ja i ti mislimo da nema razloga. Budimo realni većini muškaraca bi bilo krivo da znaju da im je draga mijenjala partnere. Svatko ima pravo na svoje mišljenje,na svoje kriterije i stavove ali treba naći zajednički jezik neku sredinu. A otkud ti možeš biti sigurna da će me počet kontrolirat? Ti si vidovita i znaš budućnost? Uglavnom ako i počme to radit ja odlazim tako da se ne brinem.
2017 08 24
> SonjaSpoljaric: > dobar savjet jedne bake: žena nesmije biti iskrena do kraja, neke > stvari moraju biti vaša tajna......... 8 ako si mu već nešto ispričala o sebi trebala si reći samo pola .toga.... ... :D najbolje bi bilo da si mogla reći da ti je prvi..... :')
2017 08 24
> MiaRebelde: > > Pa one je savršen po tome kaj ti pišeš, ja ne znam šta bi ti uopče htjela čuti od nas ovdje? Ti znaš u šta vjeruješ i valjda znaš i šta želiš (!!) kaj god mi sad ovdje napisale, a to kaj te indirektno nazvao droljom i ženskom niskog morala je vrlo zrelo od njega , tvoj dečko tebe naziva droljom i podcjeljuje a moj je ljen i ostavlja prljave bokserice i čarape po stanu, a sad do koje mjere ja (odnosno ti) to možeš tolelirati je pitanje vremena. Kažeš neće te ošamariti jer nema razloga? Pa pronaći će ga dont you worry my dear, nije niti imao razloga ljutiti se na to kaj si ih promjenila xy paa svejedno !? Pričekaj još malo dok te počne kontrolirati - sad ćeš reći ''ne neće jer nema razloga'' hahhahahah > Pa ako mu smeta kaj sam mijenjala dečke prije njega kaj sad da radimo,ne mogu ga ja natjerat da mu bude drago zbog toga. Pa ja sam spremna tolerirat to sve dok me ne vrijeđa,ne viče na mene i ne tuče me. Pa on misli da se ima razloga ljutit jer sam bila sa više dečaka a recimo ja i ti mislimo da nema razloga. Budimo realni većini muškaraca bi bilo krivo da znaju da im je draga mijenjala partnere. Svatko ima pravo na svoje mišljenje,na svoje kriterije i stavove ali treba naći zajednički jezik neku sredinu. A otkud ti možeš biti sigurna da će me počet kontrolirat? Ti si vidovita i znaš budućnost? Uglavnom ako i počme to radit ja odlazim tako da se ne brinem. Mijo kazi ti nama jel jos vjezbas da ti piso naraste na normalnu velicinu.
2017 08 24
pitanje: di tako glupog muškarca nać kao ova ženska...???
2017 08 24
Najbolje potrošenih 15 minuta mog života. Mora da mi je dosadno kad čitam ovakve bisere😂😂💩💩💩
2017 08 24
> cipelitza: > > MiaRebelde: > > > Pa one je savršen po tome kaj ti pišeš, ja ne znam šta bi ti uopče htjela čuti od nas ovdje? Ti znaš u šta vjeruješ i valjda znaš i šta želiš (!!) kaj god mi sad ovdje napisale, a to kaj te indirektno nazvao droljom i ženskom niskog morala je vrlo zrelo od njega , tvoj dečko tebe naziva droljom i podcjeljuje a moj je ljen i ostavlja prljave bokserice i čarape po stanu, a sad do koje mjere ja (odnosno ti) to možeš tolelirati je pitanje vremena. Kažeš neće te ošamariti jer nema razloga? Pa pronaći će ga dont you worry my dear, nije niti imao razloga ljutiti se na to kaj si ih promjenila xy paa svejedno !? Pričekaj još malo dok te počne kontrolirati - sad ćeš reći ''ne neće jer nema razloga'' hahhahahah > > Pa ako mu smeta kaj sam mijenjala dečke prije njega kaj sad da radimo,ne mogu ga ja natjerat da mu bude drago zbog toga. Pa ja sam spremna tolerirat to sve dok me ne vrijeđa,ne viče na mene i ne tuče me. Pa on misli da se ima razloga ljutit jer sam bila sa više dečaka a recimo ja i ti mislimo da nema razloga. Budimo realni većini muškaraca bi bilo krivo da znaju da im je draga mijenjala partnere. Svatko ima pravo na svoje mišljenje,na svoje kriterije i stavove ali treba naći zajednički jezik neku sredinu. A otkud ti možeš biti sigurna da će me počet kontrolirat? Ti si vidovita i znaš budućnost? Uglavnom ako i počme to radit ja odlazim tako da se ne brinem. > Mijo kazi ti nama jel jos vjezbas da ti piso naraste na normalnu velicinu. Mijo je već bio sa "dečacima" od svoje petnaeste. Jeli bogati, Mijo, kako unkcionira veza između sinjskog alkara i purgera? Mislim, osim ovih uvreda i to.
2017 08 24
nadopunjavaju se...... ;)
2017 08 24
Opet virusi na krpamaaa😅 i "breshva" roba 😂
2017 08 24
Koji vrag je breshva?
2017 08 24
bunca nešto ona, boji se konja.....
2017 08 24
Na godinu treba ić na Alku, da vidimo te konjeve i te kršne muškarce------- ovako na riječi ja niš ne vjerujem...... 8-) :")
2017 08 24
Najbolje da vi ove razmirice rješite na konjima sa kopljem, pa vidite tko bolje jase i gađa u sridu
2017 08 25
Zaljubljena sam i u ono šta ima unutar sebe a ne samo u stas,zna reći prave stvari u pravo vrijeme,zna učiniti da se osjećam posebno. Ja nikad nisam rekla da ga volim jer ima dobru plaću i dobar auto ne izmišljaj molim te lijepo,ispast će da sam neka sponzoruša. Neće me nikad ošamarit jer nema razloga a i nije takav,jedino može ošamarit one koji me ljute. da ti njega stvarno voliš, odmah bi ga ostavila....jer sa tvojom prošlošću i šamaranjem po klubovima danas, on može samo sanjat o konju....alkara nikad od njega !!
2017 08 25
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 15