Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Smeta mu moja prošlost i to me boli!

> SonjaSpoljaric: > kad bi i našao djevicu, sigurna sam da bi mu morala objašnjavati kako to da je > do sada djevica......takvima nikad dosta..... Nije nikad rekao da traži djevicu niti je rekao da njegova cura mora biti djevica.
2017 09 01
Kak si ti dosadan. Siromak. :(
2017 09 01
> MiaRebelde: > > sonja90: > > > MiaRebelde: > > > > sonja90: > > > > Koliko mozes pisati i gnjaviti evo ni ja ne vjerujem > > > Ako ti se ne sviđa tema ne čitaj i ne piši na njoj vrlo jednostavno. > > Ne samo da izmišljaš već si nazvala sve nas luzericama i još očekuješ da te netko sluša i savjetuje! ..što očekuješ nakon toga nego ovakav moj odgovor na tvoj roman izmišljotina. > Ne izmišljam jer nema razloga,od kud ti pravo da me nazivaš lažljivicom? Neke od vas su mene prve počele vrijeđat,biti bezobrazne i sarkastične ja sam samo uzvratila istom mjerom. Nisam sve nazvala luzericama nego samo one koje namjerno pišu gluposti i prave cirkus od teme. Odakle tebi pravo ikog nazivat luzerom, jel znas uopce sto to znaci, ti kojoj cvjetaju ruze pa visi tu pisuci gluposti
2017 09 01
> MiaRebelde: > > SonjaSpoljaric: > > još si jako mlada, i razumijem i za leptiriće, al nemoj da ti leptirići potpuno zatvore oči, > > jednog drži uvjek otvorenog.....i ne daj može da ti ovakav dečko bude i zadnji....... > > 8-) > Pa nadam se da će mi biti zadnji jer je odličan duhovit jako,zabavan,zna biti romantičan kad treba,često mi priđe iza leđa zagrli me,ljubi me po vratu i šapuće mi na uho da sam najlijepša cura na svijetu i da nitko nema osmijeh kao ja,voli pomoć ljudima,ima posao stalni i solidnu plaću,auto dobar,visok je,super je građen,sav je mišićav ko Mirko Cro Cop,ne puši,ne pije puno,drži do sebe,ide u teretanu...sve šta žena može poželit od muškarca☺. Ma luuuuda sam za njim❤❤❤!!! Po kakav si ti ono savjet tu došla? :/
2017 09 02
> MiaRebelde: > Pričali smo danas opet o tome,bio je na ručku kod mene i mojih roditelja,poslije smo otišli u moju sobu opet popričat o tome priznala sam mu sve i otvorila se do kraja. Rekla sam mu da sam od ta 3 dečka spavala samo sa prvim sa kojim sam bila 2 ipol godine u vezi. Nakon toga sa ostalom dvojicom sam bila sa svakim po mjesec dana i nije bilo seksa nikakvog samo par poljubaca. Sa tim prvim dečkom sam bila od moje 15 do 17 godine a spavali smo nakon 7 mjeseci veze znači još uvijek sam tada imala 15,on je bio 2 godine stariji od mene. Na početku kad sam mu rekla da sa dvojicom nisam spavala i da su to bile nebitne veze koje se jedva mogu tako i nazvati izgledao je kao da mu je laknulo međutim kad je čuo da sam sa prvim dečkom spavala dok mi je bilo 15 godina izgledao je totalno šokiran rekao je samo citiram "ne mogu vjerovat" zatim se onako više iz očaja i muke kratko nasmješio i rekao da mora ići da ima posla,kad sam ga pitala kad se vidimo opet rekao je da ne zna i odjurio. Daj molim te ostavi svoju intimu unutar 4 zida, degutantno za čitanje.
2017 09 03
Već je problematičan...mlada si,ne bih nikud žurila....
2017 09 03
> SonjaSpoljaric: > rekla bih zaostali seljačina....budući -alkar -..... Po čemu si zaključila da su alkari 'zaostale seljačine'.? :@
2017 09 03
ne alkari, nego njen alkar.....
2017 09 03
> katarinamartina: > > SonjaSpoljaric: > > rekla bih zaostali seljačina....budući -alkar -..... > Po čemu si zaključila da su alkari 'zaostale seljačine'.? :@ kvragu Kate, stalno me hvataš za riječ, ---- o:)
2017 09 03
ona ga voli, išla je zbrajati pruseve i minuse, plusevi su prevagnuli....auto,posao,lijepo tjelo, ona ga voli, mlada je, kad je zbrajala pluseve i minuse, prevagnuli su plusevi... auto, situiran, lijepe čvrste građe,zgodan,,,budući alkar.....a minus će već nekako progutati....... 8-) :")
2017 09 03
Ako ti sada na pocetku prigovara sve mozes samo zamisliti kako ce biti kasnije....svaki put kad se naljutis na njega ucjenjivati ce on tebe s tim a ti ces se sramiti sebe zbog njega i popustati i tako unedogled...razmisli zelis li biti takva zrtva....u vezi tolerancija iznad svega temelji vezu........
2017 09 04
ima domaća poslovica, - daj ga vragu - ili -bolje ga izgubit nego nać-...... 8-)
2017 09 04
Ja sam za to da mu se ispričaš. Onako duboko i iz dubine duše. On će, naravno, oprostiti, jer, ipak je on budući alkar, spitn imiđ Krokapa, ljudina, zvijer od čovjeka, vlasnik auta i velikih mišića. Eto, kad to učiniš, vas dvojica ćete lijepo odjezditi u suton.
2017 09 04
> corygan: > Ja sam za to da mu se ispričaš. Onako duboko i iz dubine duše. On će, naravno, oprostiti, jer, ipak je on budući alkar, spitn imiđ Krokapa, ljudina, zvijer od čovjeka, vlasnik auta i velikih mišića. Eto, kad to učiniš, vas dvojica ćete lijepo odjezditi u suton. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017 09 04
treba stavit lokot i čekat onog pravoga.... :") :") :")
2017 09 04
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15