Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Smeta mu moja prošlost i to me boli!

cura ima 21g. još miriše na mlijeko, zaljubljena je i napol ćorava, al nije joj šta zamjeriti, sve smo to prošle više manje, kad se vid popravi... :D sjetit će se što smo joj govorile, al nitko ne vjeruje dok se sam ne uvjeri..... 8-)
2017 08 25
> SonjaSpoljaric: > cura ima 21g. još miriše na mlijeko, zaljubljena je i napol ćorava, al > nije joj šta zamjeriti, sve smo to prošle više manje, kad se vid popravi... :D > sjetit će se što smo joj govorile, al nitko ne vjeruje dok se sam ne uvjeri..... 8-) sa 21 godinu trebala bi barem znati da nije ok da vuče ni nas ni sebe za nos.
2017 08 25
Dobro cure govore e da je mene imao tko savjetovati trebala si ga odmah napasti što ti iza leđa špijunira, ispituje ono što si rekla da nećeš za sada pričati niti je bitno da se priča, kako tko voli i osjeća a ti si sa pravom osjećala da će biti problem još ti nije kasno da ti budeš povrijeđena i ljuta na njega okreni u svoju korist jer to ti na kraju krajeva i jesu IGRE MOĆI
2017 08 29
Pričali smo danas opet o tome,bio je na ručku kod mene i mojih roditelja,poslije smo otišli u moju sobu opet popričat o tome priznala sam mu sve i otvorila se do kraja. Rekla sam mu da sam od ta 3 dečka spavala samo sa prvim sa kojim sam bila 2 ipol godine u vezi. Nakon toga sa ostalom dvojicom sam bila sa svakim po mjesec dana i nije bilo seksa nikakvog samo par poljubaca. Sa tim prvim dečkom sam bila od moje 15 do 17 godine a spavali smo nakon 7 mjeseci veze znači još uvijek sam tada imala 15,on je bio 2 godine stariji od mene. Na početku kad sam mu rekla da sa dvojicom nisam spavala i da su to bile nebitne veze koje se jedva mogu tako i nazvati izgledao je kao da mu je laknulo međutim kad je čuo da sam sa prvim dečkom spavala dok mi je bilo 15 godina izgledao je totalno šokiran rekao je samo citiram "ne mogu vjerovat" zatim se onako više iz očaja i muke kratko nasmješio i rekao da mora ići da ima posla,kad sam ga pitala kad se vidimo opet rekao je da ne zna i odjurio.
2017 09 01
ma mogu ti reći da samo gubiš vrijeme s njim, rekla mu ili ne on će biti stalno šokiran, a ti nećeš imat nikad mira........ 8-)
2017 09 01
ma blesave smo mi žene nekad, ma jeli on toliko vrijedan da se stalno mučiš, stalno mu nešto objašnjavaš, on opet po svoju, nek si ide tražit djevicu, ako je di nađe..... ;) ;) :o
2017 09 01
> SonjaSpoljaric: > ma mogu ti reći da samo gubiš vrijeme s njim, rekla mu ili ne on će biti stalno šokiran, > a ti nećeš imat nikad mira........ 8-) Ma to nije nikakvo rješenje šta govoriš. Najlakše je odustat, otići te reći da gubim vrijeme. Možda je i s pravom šokiran treba i njega razumijet. Ne mogu gledat sano sebe i kako se ja osjećam, nije ni njemu lako vidi se. Mislim da bi većina muškaraca preko 90% njih ostali u šoku kad bi saznali da im je draga izgubila nevinost sa 15 ili 16 godina,mada ja mislim da je ok nakon 7 mjeseci veze spavat s dečkom jebiga bila sam premlada možda ali šta sad da radim,ne mogu izmislit vremenski stroj,vratit se nekoliko godina unazad i promjenit to. Istina nemam mira muči me to jako ali njega možda još više. Veza nam je bila predivna,išli smo svuda na izlete, putovanja,uvijek je znao učinit da se osjećam najbitnijom ženom na svijetu,nikad nije bio ljigav da mi se ulizivao i govorio "šećeru,maco,bebo" i slične gluposti ali opet je bio tako romantičan znao bi mi prići sa leđa zagrlit me,ljubit po vratu i šaputat mi da sam nešto najlijepše šta mu se dogodilo u životu.
2017 09 01
želiš reći da je otišao za stalno ---?
2017 09 01
Koliko mozes pisati i gnjaviti evo ni ja ne vjerujem
2017 09 01
> SonjaSpoljaric: > želiš reći da je otišao za stalno ---? Ne.
2017 09 01
> sonja90: > Koliko mozes pisati i gnjaviti evo ni ja ne vjerujem Ako ti se ne sviđa tema ne čitaj i ne piši na njoj vrlo jednostavno.
2017 09 01
ja sam u drugom braku već 25god.,moj sadašnji muž nikad nije tražio nikakvo objašnjenje zašto sam se ja rastala....a ti ovog znaš par mjeseci i već te gnjavi .....
2017 09 01
> MiaRebelde: > > sonja90: > > Koliko mozes pisati i gnjaviti evo ni ja ne vjerujem > Ako ti se ne sviđa tema ne čitaj i ne piši na njoj vrlo jednostavno. Ne samo da izmišljaš već si nazvala sve nas luzericama i još očekuješ da te netko sluša i savjetuje! ..što očekuješ nakon toga nego ovakav moj odgovor na tvoj roman izmišljotina.
2017 09 01
kad bi i našao djevicu, sigurna sam da bi mu morala objašnjavati kako to da je do sada djevica......takvima nikad dosta.....
2017 09 01
> sonja90: > > MiaRebelde: > > > sonja90: > > > Koliko mozes pisati i gnjaviti evo ni ja ne vjerujem > > Ako ti se ne sviđa tema ne čitaj i ne piši na njoj vrlo jednostavno. > Ne samo da izmišljaš već si nazvala sve nas luzericama i još očekuješ da te netko sluša i savjetuje! ..što očekuješ nakon toga nego ovakav moj odgovor na tvoj roman izmišljotina. Ne izmišljam jer nema razloga,od kud ti pravo da me nazivaš lažljivicom? Neke od vas su mene prve počele vrijeđat,biti bezobrazne i sarkastične ja sam samo uzvratila istom mjerom. Nisam sve nazvala luzericama nego samo one koje namjerno pišu gluposti i prave cirkus od teme.
2017 09 01
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 15