Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Smeta mu moja prošlost i to me boli!

A joj joj...procitala ja sve od prve do zadnje stranice (malo za opustanje 😆 ). I moram priznat da me tema podsjetila (tj. Vise je deja vu) na one casopise za mlade od prije 20ak god (OK mislim da se zvao) gdje su naslovi bili "moj decko i ja smo se poljubili.Jesam li trudna?Upomoć!!!" , "Ja ga volim a on me vara sa best frendicom" itd, gdje su klinci od 15 god postavljali takva pitanja. A sta rec na sve to i odgovorit pametno na temu? Pricekaj jos 20ak godina kad će ti bit jasniji odgovori koje su ti curke ostavile i kad će to sve bit ravno "do Srema" i odmah bus sterala sve u rodni kraj.A do tada uzivaj 😉 Nije on jedini konj...srela bus ih jos...
2017 09 04
:') :') :')
2017 09 04
😅😅😅😅
2017 09 05
Evo, ubija me suspens-jesu li se pomirili, da li mu je oprostio i hoće li trčati slijedeću alku. Rosa Salvahe, ili kako se već zoveš, ako ti on odluči oprostiti i odredite datum svadbi, šaljem poklon. Nije beg cicija.
2017 09 05
ma ima da nam pošalje slike sa svadbe, da vidimo tog budućeg alkara...... 8-)
2017 09 05
> katarinamartina: > > MiaRebelde: > > Pričali smo danas opet o tome,bio je na ručku kod mene i mojih roditelja,poslije smo otišli u moju sobu opet popričat o tome priznala sam mu sve i otvorila se do kraja. Rekla sam mu da sam od ta 3 dečka spavala samo sa prvim sa kojim sam bila 2 ipol godine u vezi. Nakon toga sa ostalom dvojicom sam bila sa svakim po mjesec dana i nije bilo seksa nikakvog samo par poljubaca. Sa tim prvim dečkom sam bila od moje 15 do 17 godine a spavali smo nakon 7 mjeseci veze znači još uvijek sam tada imala 15,on je bio 2 godine stariji od mene. Na početku kad sam mu rekla da sa dvojicom nisam spavala i da su to bile nebitne veze koje se jedva mogu tako i nazvati izgledao je kao da mu je laknulo međutim kad je čuo da sam sa prvim dečkom spavala dok mi je bilo 15 godina izgledao je totalno šokiran rekao je samo citiram "ne mogu vjerovat" zatim se onako više iz očaja i muke kratko nasmješio i rekao da mora ići da ima posla,kad sam ga pitala kad se vidimo opet rekao je da ne zna i odjurio. > Daj molim te ostavi svoju intimu unutar 4 zida, degutantno za čitanje. Ti onda ne čitaj.
2017 09 09
> katarinamartina: > > MiaRebelde: > > > SonjaSpoljaric: > > > još si jako mlada, i razumijem i za leptiriće, al nemoj da ti leptirići potpuno zatvore oči, > > > jednog drži uvjek otvorenog.....i ne daj može da ti ovakav dečko bude i zadnji....... > > > 8-) > > Pa nadam se da će mi biti zadnji jer je odličan duhovit jako,zabavan,zna biti romantičan kad treba,često mi priđe iza leđa zagrli me,ljubi me po vratu i šapuće mi na uho da sam najlijepša cura na svijetu i da nitko nema osmijeh kao ja,voli pomoć ljudima,ima posao stalni i solidnu plaću,auto dobar,visok je,super je građen,sav je mišićav ko Mirko Cro Cop,ne puši,ne pije puno,drži do sebe,ide u teretanu...sve šta žena može poželit od muškarca☺. Ma luuuuda sam za njim❤❤❤!!! > Po kakav si ti ono savjet tu došla? :/ Po dobar savjet logično nisam po loš.
2017 09 09
> SonjaSpoljaric: > ona ga voli, išla je zbrajati pruseve i minuse, plusevi su prevagnuli....auto,posao,lijepo tjelo, > ona ga voli, mlada je, kad je zbrajala pluseve i minuse, prevagnuli su plusevi... > auto, situiran, lijepe čvrste građe,zgodan,,,budući alkar.....a minus će već > nekako progutati....... > 8-) :") Progutala sam već hihihihi😆.
2017 09 09
> corygan: > Rosa Salvahe, ili kako se već zoveš, ako ti on odluči oprostiti i odredite datum svadbi, šaljem poklon. Nije beg cicija. Ja ću platiti trubače. :* x-)
2017 09 09
> MiaRebelde: > > katarinamartina: > > > MiaRebelde: > > > Pričali smo danas opet o tome,bio je na ručku kod mene i mojih roditelja,poslije smo otišli u moju sobu opet popričat o tome priznala sam mu sve i otvorila se do kraja. Rekla sam mu da sam od ta 3 dečka spavala samo sa prvim sa kojim sam bila 2 ipol godine u vezi. Nakon toga sa ostalom dvojicom sam bila sa svakim po mjesec dana i nije bilo seksa nikakvog samo par poljubaca. Sa tim prvim dečkom sam bila od moje 15 do 17 godine a spavali smo nakon 7 mjeseci veze znači još uvijek sam tada imala 15,on je bio 2 godine stariji od mene. Na početku kad sam mu rekla da sa dvojicom nisam spavala i da su to bile nebitne veze koje se jedva mogu tako i nazvati izgledao je kao da mu je laknulo međutim kad je čuo da sam sa prvim dečkom spavala dok mi je bilo 15 godina izgledao je totalno šokiran rekao je samo citiram "ne mogu vjerovat" zatim se onako više iz očaja i muke kratko nasmješio i rekao da mora ići da ima posla,kad sam ga pitala kad se vidimo opet rekao je da ne zna i odjurio. > > Daj molim te ostavi svoju intimu unutar 4 zida, degutantno za čitanje. > Ti onda ne čitaj. Ma tko ne bi ovu beletr(i)stiku čitao. :*
2017 09 09
> MiaRebelde: > > SonjaSpoljaric: > > ona ga voli, išla je zbrajati pruseve i minuse, plusevi su prevagnuli....auto,posao,lijepo tjelo, > > ona ga voli, mlada je, kad je zbrajala pluseve i minuse, prevagnuli su plusevi... > > auto, situiran, lijepe čvrste građe,zgodan,,,budući alkar.....a minus će već > > nekako progutati....... > > 8-) :") > Progutala sam već hihihihi😆. ima žena koje vole biti žrtve, kao i ovaj slučaj, zato njima ne trebaju nikakvi savjeti, imam dojam da se ovdje sprdalo na sve naše savjete........ 8-)
2017 09 10
> SonjaSpoljaric: > > MiaRebelde: > > > SonjaSpoljaric: > > > ona ga voli, išla je zbrajati pruseve i minuse, plusevi su prevagnuli....auto,posao,lijepo tjelo, > > > ona ga voli, mlada je, kad je zbrajala pluseve i minuse, prevagnuli su plusevi... > > > auto, situiran, lijepe čvrste građe,zgodan,,,budući alkar.....a minus će već > > > nekako progutati....... > imam dojam da se ovdje sprdalo na sve naše savjete........ 8-) Ma gdje bi se uvodničarka sprdala, nema šaMse, jer je toliko pristojna/kulturna, da sve vrišti od iTELEktualnog vokabularskog izričaja. :") o:)
2017 09 10
8-) 8-) :D :D :P :P ona uživa dok mi smišljamo, tobođe, dobre savjete.. ;) ;) :P
2017 09 10
> SonjaSpoljaric: > 8-) 8-) :D :D :P :P ona uživa dok mi smišljamo, tobođe, dobre savjete.. ;) ;) :P Lako za nas, tip - tip i klik na 'odgovori', ali zamisli kako je njemu. Na srcu mu leži, njena stara rana, ups veza. :( :P
2017 09 10
s ovim primjerom sam htjela reć,da kad netko ne valja svi vide, samo mi koji bi treebali, ne vidimo....
2017 09 10
1 2 ... 10 11 12 13 14 15