Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NE KUPUJTE USLUGE!!!

3 dana za redom sam pokušala kupiti promovirani artikl ali svaki put su mi maznuli 1.5 kn a od usluga ništa. na upit nema odgovora a ni povrata novca. kaj kradu na sitno?
2017 09 16
Pa da na sitno, Kamen po kamen palača! :D
2017 09 16
sad ću nadopunit novčanik da im još kunu doniram
2017 09 16
s obzirom da ni ako platim ne mogu istaknut oglas onda ću ovako: SVE SA PROFILA PRODAJEM PO CIJENI KOJU PONUDITE, DONEKLE REALNO, NARAVNO
2017 09 16
To već 5 dana ne radi.Administrator zna i rekla je da će svima bit vraćeno... Kad? Ne zna se....
2017 09 16
> Pamella222: > s obzirom da ni ako platim ne mogu istaknut oglas onda ću ovako: SVE SA PROFILA PRODAJEM PO CIJENI KOJU PONUDITE, DONEKLE REALNO, NARAVNO 😂
2017 09 16
> Lonela1: > Pa da na sitno, Kamen po kamen palača! :D ,:)
2017 09 16
Đabe ti da istaknes oglas kad će te zatrpat 300 drugih haha. Realno naravno😅
2017 09 16
> Pamella222: > s obzirom da ni ako platim ne mogu istaknut oglas onda ću ovako: SVE SA PROFILA PRODAJEM PO CIJENI KOJU PONUDITE, DONEKLE REALNO, NARAVNO Mene zanima kako netko skupi 375 odjevnih i slicnih komada viska? Ja bi vec hiperventilirala nad tim i bacila sve kroz prozor, imate li poseban ormar za te stvari? Krenula sam zapravo s ciljem vidjeli sto nudite jer volim povoljne stvari, ali kad sam vidjela 18 strana odjece...
2017 09 17
> Frani127: > To već 5 dana ne radi.Administrator zna i rekla je da će svima bit vraćeno... > Kad? > Ne zna se.... Gdje ste saznali da administrator za ovo zna? Ja nisam naišla na tu informaciju. Niti dobila odgovor na mail.
2017 09 17
Ja sam joj se osobno javila i to mi je odgovoreno,a mislim da je i bila neka tema na forumu.
2017 09 17
Nek otvori netko temu o tome da se i admin oglasi javno. Nedamo svojih kunu i pol!
2017 09 17
Ima tema,adminka je rekla riješiti. Svi cekamo. 😞
2017 09 17
> Frani127: > Ja sam joj se osobno javila i to mi je odgovoreno,a mislim da je i bila neka tema na forumu. Hvala :")
2017 09 17
> TinTina987: > > Pamella222: > > s obzirom da ni ako platim ne mogu istaknut oglas onda ću ovako: SVE SA PROFILA PRODAJEM PO CIJENI KOJU PONUDITE, DONEKLE REALNO, NARAVNO > Mene zanima kako netko skupi 375 odjevnih i slicnih komada viska? Ja bi vec hiperventilirala nad tim i bacila sve kroz prozor, imate li poseban ormar za te stvari? > Krenula sam zapravo s ciljem vidjeli sto nudite jer volim povoljne stvari, ali kad sam vidjela 18 strana odjece... zato imam sve po kategorijama pa ako vas ne zanima recimo dječaci 0-3 onda to ni ne otvarate. iskreno ni ja ne gledam profile kad vidim da nemaju rubrike odvojene npr haljine. jedino zato i kupujem vip članstvo. ne pada mi na pamet listat 10 str kod nekog. ne, hvala na pitanju, imam prostoriju više samo sa policama za takve stvari i police za sezonske stvari da vas i to ne tjera na napade panike
2017 09 17
1 2