Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NE KUPUJTE USLUGE!!!

Da ??? što je s našim novcima ??? za usluge???
2017 09 17
vjerovatno će vratiti, inače je to prevara. samo zašto usluga ne radi a ustvari sve od biranja datuma, usluge, naplate radi. čak i izbaci prozorčić usluga uspješno plačena uskoro će biti aktivirana. znači sve radi osim aktivacije a novac ode na račun. čini se sitno al nas je puno i 1 3 5 kuna... nakupi se, slično kreditu, nas parsto uplati svaki dan i tako očito danima a povrat ko zna kad. ko ne prati detaljno forum i dalje im uplačuje na račun
2017 09 17
Evo i ja sam jucer platila Vip clanstvo jer mi je isteklo,dva promovirana artikla za 22 i 23.09,te jedan poseban artikl za 22.09..Nisam znala da nesto ne stima jer kod placanja nema greske,sve radi normalno..Tek sad sam vidjela temu inace nebi uplatila dok ne proradi..
2017 09 17
Danas sam uplatila 40,00 kn u košaricu i kupila 5 usluga koje nisu zavedene niti je potvrđena kupnja a novac je skinut sa računa, kaj sada
2017 09 18
Uplatile ste za jedan ili par artikla, a tu reklamirate cijeli ormar. Bilo bi ok da nadoplatite razliku. Ja jesam, prije više dana. ;)
2017 09 18
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija