Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

smak svijeta...?

> SaraKedavra: > ČEKAJ, ČEKAJ, ČEKAJ!! > jel ovdje u vezu doveden CERN I SOTONIZAM? onak za ozbiljno?? :') :') :') Spominju se i druidi u ovom videu o CERNu! Oplakah, ooooplakah! > kaje ovo, novi svjetski poredak kao izvor relevantnih podataka? Nist pametno, video nisam ni gledala neka jeza me prodje i ugasih :D A necemo protiv adidasa..samo je reklama losa ako se ja pitam..postane li to must have uz superstar so sorry al ja cuprije ici bosa :)
2017 10 12
ali kako pedofilija ide uz adidas? :,'( sonja, misliš na dlake? eh, pa svatko si sam bira. Osobno sam mišljenja good for her. Neće se žena brijat, nek se ne brije, njen izbor :") A kaj se jeze tiče...ništa jezivo, ali doslovno ništa! ljudi čagaju, nekakva manifestacija je, a narator naklapa o plesu, druidima, keltskim oznakama i građevinskim radnicima koji su "kao zombiji jer su spori", "vojska zombija" <3
2017 10 12
Huh grozna mi je, kako su uopce tolike j takve?! :/ Ma samo komentiramo sto se sve lose dogadja,znaci idemo ka smaku..Ono, vidis da nema S kutija ..to ti dovoljno da znas je blizu ;) :D
2017 10 12
Ovaj video je odgovor na "kave veze..." ...a koga zanima veza vlasti lako će naći pizzagate... No,ne preporučam i ne kvarite sami sebi dan. Uživajte i ugodan dan svima želim. :) <3
2017 10 13
1 2