Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Molim informaciju - instrukcije iz njemačkog jezika

Trenutno sam apsolventica njemačkog jezika i književnosti, sve ispite sam položila te trenutno pišem diplomski rad. Voljela bih si zaraditi koji novčić (ne mogu više žicati od svojih) a u mojemu gradiću naravno nema fakulteta a samim time ni studentskih poslova pa sam mislila davati instrukcije iz njemačkog. Što mislite koliko bih mogla tražiti za 1 sat instrukcija? Gdje se oglasiti? Kako započeti? Svaka info bi dobro došla ☺
2017 10 30
e draga Jelena, kao i svi ostali... napisati oglas pa ga kao letak polijepiti oko škole, uz trgovine i veće prometne ulice, kafiće, voćarne, banku, ambulantu i sl... stavi na svoj insta, fb, i sl.
2017 10 30
Bok Jelena. Ja sam imala instrukcije po 50 kn puni sat. To mi bas i nije bilo isplativo, al uvijek mi je zao djece, radim u skoli i vidim da nema svatko ni volje ni sluha za njemacki(bas steta). Ugl ovisno o tom kog ucis tako naplatis. Ako imas nekog iz srednje skole, pr moja kolegica je racunala po 60 kn. Plus ne znam jesi li iz zg, mislim da su tamo cijene nesto vise. Zapravo najisplativije bi ti bilo da prevodis tekstove s njemackog ili na njem jezik. To je najbolje placeno. Sa strankom se dogovoris za cijenu
2017 10 30
> KontesaNeraZG: > e draga Jelena, kao i svi ostali... napisati oglas pa ga kao letak polijepiti oko škole, uz trgovine i veće prometne ulice, kafiće, voćarne, banku, ambulantu i sl... stavi na svoj insta, fb, i sl. Joj ma to mene i patii, sto je to rad na crno pa me sve nest strah tako lijepit okolo i preko fejsa se oglasavat..mislim viđala sam ja takve oglase aal nekak se ja to ne usudim..il mozda stvarno ponekad previse razmisljam :/ Pogledat cu onda neke zatvorene grupe na fb gdje bi mogli biti tako skolarci pa tamo se javiti za pocetak ;)
2017 10 31
> RozaniVir: > Bok Jelena. Ja sam imala instrukcije po 50 kn puni sat. To mi bas i nije bilo isplativo, al uvijek mi je zao djece, radim u skoli i vidim da nema svatko ni volje ni sluha za njemacki(bas steta). Ugl ovisno o tom kog ucis tako naplatis. Ako imas nekog iz srednje skole, pr moja kolegica je racunala po 60 kn. Plus ne znam jesi li iz zg, mislim da su tamo cijene nesto vise. Zapravo najisplativije bi ti bilo da prevodis tekstove s njemackog ili na njem jezik. To je najbolje placeno. Sa strankom se dogovoris za cijenu Hei hvala ti sto si podijelila samnom iskustva :) Pa bas taj problem vidim i ja..nije nesto isplativo aa vise mi zao traziti..uostalom trenutno jos nisam diplomirana a cula sam da ima iskusnih profa koje godinama rade i daju instrukcije za 50 kn..i sad ja kao nediplomirana, bez iskustva s instrukcijama da isto toliko trazim..a za manje novaca ne znam bas da se isplati :/ pa sam stoga u dilemi Iz Zupanje sam, iz gradića koji će se po svemu sudeći pretvoriti u selo jel su ljudi i djeca masovno otišli van unazad par godina.. A kako s tim tekstovima, mislim kako doći do toga? Postoji li možda neka stranica gdje se ljudi oglašavaju i traže prevoditelje? Ili isto samo putem društvenih mreža da se sama oglasim?
2017 11 01