Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što biste napravili?

Za situacije u kojima se laze o uplati se ostavljaju NEGATIVNE. To je svjesno laganje i pokusaj manipulacije prodavaca kako bi si netko nesto prisvojio bez stvarnog placanja. Nebitno je jel na kraju ostavila podatke ili ne, lagala je da je uplatila novac. Kraj price.
2017 11 08
Neke ovdje su si vec davnih dana sahranile cijelu lozu na Krpicama. Iskorijenile si cijelo obiteljsko stablo. One ostale jedine prezivjele u cijeloj porodici.
2017 11 08
najgore od svega je šta će se jednom dogoditi smrtni slučaj nekoj poštenoj osobi pa joj nitko neće povjerovati :/
2017 11 08
Dok je druga vecina imala takve baby boomove da su nam prepucile Hrvatsku i stanovnistvo.
2017 11 08
Jesam, da. Imala sam situaciju gdje sam poslala na zamolbu prije uplate i onda je gospodična isto imala smrtni slučaj, a zatim nestala. I uspjela sam to riješiti tako da sam doma zvala. Ovdje ja nisam poslala robu, nisam ni namjeravala, a nisam ni mogla sve i da sam htjela kad mi dotična nije ostavila adresu. I tako čitam što pišete, lomim se jer si mislim; možda je zbilja smrtni slučaj pa ok, normalno da ženi nisu krpe ni na kraj pameti, Ali... Idem sad pogledati kad su joj ostavljene zadnje povratne i predzadnja je prije šest dana, a zadnja- jučer! Dakle u ovih deset dana što je mene zavlačila je imala barem jednu suradnju kao kupac i to sudeći po povratnoj- uspješnu i unatoč smrtnom slučaju. Žao mi je, ali morala sam ostaviti negativnu ocjenu. Nisam konfliktna osoba i uistinu mi se ne sudi nikome, ali ovo apsolutno nije ok. Ne volim da itko radi budalu od mene. Prema svima sam pristojna i strpljiva i itekako znam izaći u susret, pričekati, dogovoriti se...i baš zato me ovo ljuti. Trebala je samo napisati da odustaje i sve ok. Ne bih zamjerila, niti bih se zamarala jer svatko ima pravo predomisliti se. Ali laž i ignoriranje ne mogu tolerirati.
2017 11 08
A neke su i fenomeni jer su prezivjele sve bolesti svijeta, od boginja, sarlaha, AIDSa, kuge pa sve do svinjske gripe.
2017 11 08
Kazem vam, Krpice su jedno od svjetskih cuda.
2017 11 08
Tanci14 dobro si napravila. Negativnu je zasluzila. A sta se bake tice, nadam se da je dobro.
2017 11 08
a koliko njih je tek auto udario na putu do tiska?? Ima ona neka kaj ju je auto udario, opljačkana je i smrtni slučaj je imala. Sve joj je bilo!
2017 11 08
Sad ste me nasmijale. Nevjerojatno čega tu sve ima.
2017 11 08
Sara, jel' to tvoja mica u avataru? Prekrasna je <3
2017 11 08
da bar je, tanči, da bar je <3 No moj pizdek ima puno previše dlaka naspram ove, ali radi iste takve face kad mu nešto nije po volji ,:)
2017 11 08
Prekrasna mica. Ne mogu je prestati gledati. <3
2017 11 08
ja imam kasicu macicu za sphynx mačku, jednog dana ću je kupit :D i udomit još 2 dlakave, nek bude veselja!
2017 11 08
To je nešto za mene koja sam alergična na mačju dlaku. Iako sam unatoč tome imala doma i njegovala odbačene i ozlijeđene mice. Kišem, kašljem, oči suze i grebu, ne mogu disati ni uz Ventilin, ali ja "luđakinja" bedinam micu i nosim ju svako jutro prije posla vetu na infuziju i injekcije.... Bila su to lijepa vremena :-) Ispričavam se na skretanju s teme.
2017 11 08