Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što biste napravili?

> SaraKedavra: > ja imam kasicu macicu za sphynx mačku, jednog dana ću je kupit :D i udomit još 2 dlakave, nek bude veselja! A kaj se ovoj dogodilo? :') Ne odobrava nekaj
2017 11 09
Vidim da bi trebale otvoriti jednu temu za mačkoljupce :)
2017 11 09
nisam ostavila negativnu, jer me možda stvarno žena nije htjela zeznuti, ima jako puno povratnih, djecu, pa sam rekla ok, možda je stvarno došlo do neke greške. ne bih voljela ženu sa preko 220 povratnih bezveze baš optužit...
2017 11 09
Ajde bar joj nije umrla baka....
2017 11 09
A jel javila kad je stigla tokenu što se zbilo?
2017 11 09
> SaraKedavra: > za laganje o uplati se ostavljaju negativne jer je pokušaj prevare. Slažem se. Ja sam jednoj nazovi gospođi ostavila negativnu jer je lagala o uplati.Znate što je na kraju bilo admin joj skine moju negativnu (+ još jednu koja nije od mene) i to to.Harači i mulja i dalje.
2017 11 09
> anamana: > > SaraKedavra: > > za laganje o uplati se ostavljaju negativne jer je pokušaj prevare. > Slažem se. Ja sam jednoj nazovi gospođi ostavila negativnu jer je lagala o uplati.Znate što je na kraju bilo admin joj skine moju negativnu (+ još jednu koja nije od mene) i to to.Harači i mulja i dalje. O kojem nicku se radi? Jesi pitala adminku zašto je to napravila? Imaš još razgovor s njom?
2017 11 09
> KreativnoSelo: > A jel javila kad je stigla tokenu što se zbilo? Kao što vidite, nije...
2017 11 10
Ne bi ona pustila svoje novce da je zaista uplatila, dakle laž o uplati kao i kod otvaračice teme...
2017 11 10
Znači i dalje laže na istu foru. Žalosno.
2018 01 20
1 2 3 4