Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što biste napravili?

> SaraKedavra: > a koliko njih je tek auto udario na putu do tiska?? > Ima ona neka kaj ju je auto udario, opljačkana je i smrtni slučaj je imala. Sve joj je bilo! A ona koju su zastitari u Posti iscipelarili, plesali joj engleski valcer po glavi, skalpirali ju, itd. pa ju iznijeli kike-robe? Ne mogu joj se sjetiti nicka.
2017 11 08
> doraos: > > SaraKedavra: > > a koliko njih je tek auto udario na putu do tiska?? > > Ima ona neka kaj ju je auto udario, opljačkana je i smrtni slučaj je imala. Sve joj je bilo! > A ona koju su zastitari u Posti iscipelarili, plesali joj engleski valcer po glavi, skalpirali ju, itd. pa ju iznijeli kike-robe? Ne mogu joj se sjetiti nicka. Hahahaha sjecam se te Dora. A sve se to dogodilo jer je pitala tetu pitanja vezana za posiljku :')
2017 11 08
A one sto zbog djece danima ne stignu poslati, a kada njihovo ne stigne za dan odmah na forum...prevarilo me :') Ili ova ne tako davno sa naocalama. Optuzila zenu da joj je poslala slomljene, a ona ih prodaje pod nove i gle cuda nisu slomljene. Kad smo joj rekli da slika te svoje i slomljene jedne pokraj drugih..izbrisala temu, i naglo ih prodala. Joa ima svega..
2017 11 08
> rafaela1973: > Na njuskalu i krpicama ljudi jako puno umiru. > Vise nego u cijeloj Hrvatskoj!!! Kako je počelo, morat ću provjeriti jesam li i sama živa ;) Kad bi se ovi podaci obradili ispalo bi da u Hr živi negdje oko 8 miliona mrtvih i dva tri poluživa stanovnika :P
2017 11 08
Pa evo da se ukljucim.... osobno sam stava da bi se i za uzimanje podataka pa odustajanja od kupnje ili drzanja rezervacija u nedogled trebale ostavljati negativne. No, pravilo je da se ne ostavljaju pa postujem to. Ocijene bi trebale upravo odrazavati nasu suradnju (od prvog javljanja pa do pristizanja kupljenog) sa pojedinim kupcem i prodavacem i uvjerenja sam da bi bilo puno manje nerviranja i puno vise reda a i sama komunikacija bi bila na visem nivou. stoga, a prema pravilima krpica, ovo mi je granicno za negativnu (opet 'suradnje' nije bilo). Pr., potencijalan kupac rezervira artikl, najavljuje uplatu u par navrata, na kraju odustaje i vise se ne javlja- dajem si pravo za tumaciti da je isto lagao, skidao cijenu artiklu, odbijao druge kupce....
2017 11 08
> lucille9: > Pa evo da se ukljucim.... > osobno sam stava da bi se i za uzimanje podataka pa odustajanja od kupnje ili drzanja rezervacija u nedogled trebale ostavljati negativne. No, pravilo je da se ne ostavljaju pa postujem to. > Ocijene bi trebale upravo odrazavati nasu suradnju (od prvog javljanja pa do pristizanja kupljenog) sa pojedinim kupcem i prodavacem i uvjerenja sam da bi bilo puno manje nerviranja i puno vise reda a i sama komunikacija bi bila na visem nivou. > stoga, a prema pravilima krpica, ovo mi je granicno za negativnu (opet 'suradnje' nije bilo). > Pr., potencijalan kupac rezervira artikl, najavljuje uplatu u par navrata, na kraju odustaje i vise se ne javlja- dajem si pravo za tumaciti da je isto lagao, skidao cijenu artiklu, odbijao druge kupce.... dogovori oko rezervacija su odluka svakog prodavaca, nije da vas itko prisiljava na taj ustupak. ne vidim problem svakom sljedecem interesentu napisati da je stvar rezervirana do xy datuma i, ako to osobi odgovara, obecati javiti se u slucaju da ta rezervacija propadne. nesto posve drugo je dobiti poruku sadrzaja "uplatila sam, salji tu i tu", bez da je ikakve uplate eksuli bilo. i da, i tu prodavac ima mogucnost biranja, poslati bez provjere pa se nadati najboljem, ili cekati da se ta uplata ukaze na rn, pa poslati tada. kako rekoh, razlika je golema. ovo drugo je pokusaj prevare. i za to se daje negativka i plasman na crnoj listi.
2017 11 08
Mislim da se nismo bas razumjele
2017 11 08
imala sam i ja takve,fascinira me njihov sklop u mozgu,takvo laganje .. meni je jedna 'uplatila',pa za dva dana ipak ne stigne uplatiti!? Ja ju pitam 'kako mislite ne stignete,pa sami ste napisali da ste uplatili' Onda iduci dan je njezina mama uplatila,ostavila podatke,ja otisla na postu,uplate nema Ja joj to napisem kaze ona meni : ma nemam ja vremena za to? znaci 2 puta je SVJESNO lagala o uplati!ma uzas
2017 11 08
Ja jesam za pravila, no zanima me, tko ih je pisao i gdje ih mogu procitati. Ovo sve govorim jer sam veliki fan web kupnje i za uvodjenje sam reda. Rezervacije drzim prema dogovoru- kada nesto rezerviram to i kupim, ocekujem isto i od drugih (zgodno bi bilo uvodjenje pologa no oduzima previse vremena), smeta me sto se odustane pa se ne javi-pa posaljem upit ponovno- cekam i cekam na odgovor...
2017 11 08
> lucille9: > Pa evo da se ukljucim.... > osobno sam stava da bi se i za uzimanje podataka pa odustajanja od kupnje ili drzanja rezervacija u nedogled trebale ostavljati negativne. No, pravilo je da se ne ostavljaju pa postujem to. > Ocijene bi trebale upravo odrazavati nasu suradnju (od prvog javljanja pa do pristizanja kupljenog) sa pojedinim kupcem i prodavacem i uvjerenja sam da bi bilo puno manje nerviranja i puno vise reda a i sama komunikacija bi bila na visem nivou. > stoga, a prema pravilima krpica, ovo mi je granicno za negativnu (opet 'suradnje' nije bilo). > Pr., potencijalan kupac rezervira artikl, najavljuje uplatu u par navrata, na kraju odustaje i vise se ne javlja- dajem si pravo za tumaciti da je isto lagao, skidao cijenu artiklu, odbijao druge kupce.... Ovo je itekako za negativnu jer je javljeno da je uplaceno a uplaceno uopce bilo nije. Buducim prodavacima itekakva zastita i stavljanje na razmisljanje trebaju li krenuti uopce u suradnju s doticnom. Za uzimanje podataka i ignoriranje nakon toga ostavlja se neutralna. Za rezervacije svatko sam odredi dokad ih stavlja. Opet, ako se ne ispostuju ili ignoriraju - neutralna.
2017 11 08
> KreativnoSelo: > Ovo je itekako za negativnu jer je javljeno da je uplaceno a uplaceno uopce bilo nije. > Buducim prodavacima itekakva zastita i stavljanje na razmisljanje trebaju li krenuti uopce u suradnju s doticnom. > Za uzimanje podataka i ignoriranje nakon toga ostavlja se neutralna. Za rezervacije svatko sam odredi dokad ih stavlja. Opet, ako se ne ispostuju ili ignoriraju - neutralna. men fenomenalna ta svakodnevna pojava, svima stoje deseci zena pred ormarom i nude pare za artikl koje one eto rezerviraju uvijek krivoj osobi. osobi koja ili naglo zanijemi nakon rezervacije ili bolje, slaze da je uplatila. odjednom ni te koja je rezervirala, a ni desetaka drugih zainteresiranih, a isti taj artikl se prodaje jos mjesecima ako ne i godinama. e sad, problematican dio, uvijek iste ga imaju. ali nikad ni neutralnu ne ostave. kamoli negativku gdje za to postoji osnova i plasman na crnu listu. erm, da, bude bas nezgodno kad te s rijekom ljudi pred inboksom (kanda im se u dvoriste izvrnuo kamijojn gejfon x-ova, a znamo da ljudi masovno bubrege prodaju za tu srecu od strojceka, kojem ne radi pola slova na tipkovnici, al toe dr tema :') ) vole zaletit s temom kalibra "ide li vam prodaja, meni nijedan upit evo vec tjednima" :')
2017 11 08
> doraos: > A ona koju su zastitari u Posti iscipelarili, plesali joj engleski valcer po glavi, skalpirali ju, itd. pa ju iznijeli kike-robe? Ne mogu joj se sjetiti nicka. cmelicamajaaaa <3 Ta je životno imala neki problema u pošti! Te nije sjelo, te su novci nestali, te su je pretukli...ah, good ol' times :")
2017 11 08
Cipelitza imas apsolutni lajk od mene za ovaj komentar. Receno u šprajcovskoj maniri 😎 I kao sto je gore jedna cura rekla, kad imas 2 upita a jednoj cuvas drugoj se javis i kazes do kada cuvas pa ako odustane prva da ces joj se javiti. E sad nitko nikoga ne sili da rezervira, a i neke cure imaju u opisu da cuvaju x dana ili ne cuvaju.
2017 11 08
Hmm, vise kao bloger Krule.. Vezano za osvrt na moj raniji post- gdje su ta pravila?Kada posjetim neku stranicu proucim pravila prodaje, dostave, placanja- to dozivljavam kao 'pravilo kuce' i to postujem. Kada sam se pocela sluziti krpicama veci dio sam u hodu 'polovila' i nesto preko foruma. Jasna pravila nigdje nisam procitala, i da, ostavljala sam negativne radi uzimanja podataka, kasnije sam ih brisla jer sam saznala da postoji pravilo u vezi toga. Osobno, neutralna mi nista ne znaci. Vecinu pravila ovdje sami donosimo (pr. rezervacije, slanje po uplati, preprodaja, stavljanje slika s neta). Za uvodjenje sam reda, zao mi je ako sam krivo shvacena, ali za to sluzi forum, da nedoumice razjasnimo. Ps, cipelitza vas sam fan, dok ste tu prisutni uvijek je dinamicnije
2017 11 08
Ako netko laže, ne odgovara na poruke, ne pozdravi, ne dovrši kulturno komunikaciju...to je nekulturna osoba (najblaže rečeno) Takvih osoba ima na MK ko u priči. Ne jednom sam dobila poruku u kojoj je samo pisalo:" zamjena?" Iako sam lijepo naglasila da me zamjene ne zanimaju i da očekujem kulturnu komunikaciju. O masovnom nejavljanju nakon što dobiju stotinu dodatnih slika i odgovore na pitanja koji ionako pišu u svakom oglasu (mjere, sastav tkanine...) nema smisla ni pisati. O besramnom cjenkanju pojedinki koje su sve redom; jadne, gole, bose, nezaposlene, bolesne, muž ih zlostavlja itd i koje bi htjele Lacoste pulover "bez mucica" za dvajst kuna plus gratis poštarina bih mogla doktorsku dizertaciju napisati (ozbiljno i razmišljam o tome jer mi je ta psihologija fascinantna) a u isto vrijeme te osobe na svom profilu nošenu H&M majicu cijene 150 kn :') Ili kad pojedinke no name krpe iz bakinog ormara od žive plastike (sintetke) cijene redom iznad sto kuna, ali svako malo ističu kako su one super i kako "imaju". Kaj točno "imaju" nisam uspjela shvatiti. I što sad? To bi sve trebalo oblikovati u pravila i staviti na stranicu? Hmmm... Nešto što je u domeni kućnog odgoja teško da se može nekoga naučiti makar i preko pravila i pod prijetnjom sankcija. Tu pravila neće pomoći jer su to roditelji trebali odraditi davno s tim osobama još dok su mala djeca bila. Sada je kasno za preodgoj.
2017 11 08