Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Darivanje!

Pozdrav cure, da nebi opet bilo da otvaram neke glupe teme. Pošto se bliži Božić odlučila sam se na darivanje,svaka cura/žena/dama koja mi se javi toplog ću srca svakoj ponešto poslati. Naravno uz vaš odabir par ponuda ću vam poslati tako da možete izabrati što želite. Želja mi je da imati super ugođaj u ovo predbožićno vrijeme i da svakoj donese osmijeh na lice. Ne mislim ovo u nekom negativnom smislu, samo želim nekome izmamiti osmijeh na lice. Sve ste dobrodošle! :) <3
2017 11 13
> xBarBarax: > Bok moze meni?❤😉 Šta je ovo, 6 negativnih i nekoliko neutralinih. Zašto ovaj profil nije blokiran i podaci na crnoj listi ?
2017 11 13
Bogme, dijaniroko nisi izmamila osmijeh na lice time što si primila njen paket u zamjeni, a svoj nisi poslala.
2017 11 13
je, hulalula, njih dvije su si taman par za darivanje jedna drugoj :s
2017 11 13
hehehe, gospojica je odmah izbrisala svoj post, hrabro , nema šta. Sad izgleda da vi, hulalula i ja razgovaramo same sa sobom, o ničemu :')
2017 11 13
Nebi li trebali prijaviti takav profil kad na njega naiđemo? Grozno da osoba sa toliko prevara i dalje koristi profil
2017 11 13
Trebali bi, nego što. Neki od onih koje je izvozala trebali bi njene podatke staviti na Crnu listu.
2017 11 13
Proslo 20 dana od teme a ova Nina jos uvijek nije blokirana sa 4 negativne...
2017 12 04