Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako prodati/kupiti/kontaktirati

Ja sam vjerojatno najblesavija na ovoj stranici, pa vas.molim pomoc. Meni nikako nije jasno kako me netko moze kontaktirati. Dalje, kad pokusavam kupiti neki artikl, ne ide pa ne ide. Kliknem i ono "Zelim to", cak i ono "Kontaktiraj", ali nista se ne dogadja. Gdje grijesim? Hvala unaprijed!
2017 11 15
Kad klikneš na gumb Želim to trebao bi ti se otvoriti prozorčić s naslovom Nova poruka. Isto je i s kontaktiraj. Tebi se ne otvori to ili?
2017 11 15
Nista se ne otvori :-( Uopce ne reagira
2017 11 16
Ako imas aktiviran Javascript Blocker, trebas ga deaktivirati djelomično da bi se otvarali prozori... .
2017 11 16
Molim vas pomoc - pokusavam staviti oglas za obucu i kategorije - vrsta materijala i tagovi - sta god da upisem mi pocrveni i neda staviti oglas... ne razumijem u cemu je problem?
2017 11 16
Probat cu to naci. Thanx
2017 11 16
> zhbruni: > Ako imas aktiviran Javascript Blocker, trebas ga deaktivirati djelomično da bi se otvarali prozori... > . Probala aam iskljuciti/ukljuciti javascript. Nista ne pomaze. Ne znam ni moze li netko.mene kontaktirati. Bas sam tuzna :-(
2017 11 16
Ni meni ne reagira. Do sada nikada nisam imala tih problema... Ne mogu ni staviti u omiljene...
2017 11 17
I ja imam isti problem, ne reagira na gumb ZELIM TO niti se ista moze staviti u omiljene
2017 11 18
možda preko moba uspijete? meni je nekad to pomagalo :-/
2017 11 19
problem je u zadnjoj verziji firefox browsera mislim, meni isto opet neće da stavlja pod omiljene, kad kliknem ništa se ne dešava. evo sad vidim da ni sad disejblanim ad blockom ne mogu pregledavati slike, kad klikam na njih opet se ništa ne dešava.
2017 11 19