Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pidžame -koja trgovina

C&A ima i odličnu kvalitetu, a cijene umjerene. Ja imam neke spavačice iz C&A 5-6 pa i više godina i iako ih svakodnevno nosim i perem još uvijek su lijepe i čitave. Treba pratiti kad daju popust od 20% ili čak 25% posto na sve pa u kupovinu. Benetton je puno skuplji, ali isto se isplati kupiti na sniženju. Pamuk im je jako kvalitetan i puniji. Moja kći ima nekoliko pidžama iz Benettona i isto su nepoderive.
2017 12 02
> sonja90: > Koja Nama? > Havla Tanci, nisam gledala C&A ni benetton. Ne znam jel ju Imate u Vu - Nama u Ilici - moja mama tražila svugdje god. dana - po opisu ovako kao Vi; neće crtiće, neće šrot itd. na kraju smo jedino tamo našle, a i pamuk kvalietatan.
2017 12 02
Hvala IraIra, znam sad..i nemoj na Vi molim te :,'( Edit:zezas me :D
2017 12 02
trgovina pepco, pidamice super cisti pamuk :") :")
2017 12 04
Mene zanima gdje kupiti muske deblje kvalitetne pidzame
2017 12 04
Ja sam shvatila da su pamučne pidžame izumrle. Više ne možeš naći pamučni pidžamu, ili vidiš pidžamu da piše pamuk, a kada dodirneš materijal shvatiš da to pamuka nije ni vidjelo.
2017 12 04
> Fifiana: > Mene zanima gdje kupiti muske deblje kvalitetne pidzame Ja sam mužu kupovala u Deviću. Odlična kvaliteta i umjerena cijena.
2017 12 04
> Poirotica: > Ja sam shvatila da su pamučne pidžame izumrle. Više ne možeš naći pamučni pidžamu, ili vidiš pidžamu da piše pamuk, a kada dodirneš materijal shvatiš da to pamuka nije ni vidjelo. E da o tom pricam.
2017 12 05
U pepcu bude odličnih :D
2017 12 06
h&m, yammamay, oysho
2017 12 06
Women's secret!! Prezadovoljna i definitivno preporucujem. Super je sto ima i stvari koje mozes sama spariti, tako ja imam jedan donji dio koji moze proci pod tajice i gornji koji moze i kao majica, ugl, sve moje su od pamuka i preudobne su, lagane i mekane. Takoder kao i Tanci preporucujem pogledati na snizenju koja su cesta :)
2018 03 27
Hvala,snimila sam i WS, iducu cu kod njih. Zasad sam kupila jednu u H&Mu, jednu na Asosu koaj je ocajne kvalitete :s , i jednu sam dobila iz C&A pa je mir neki period. Ali trebat ce uskoro ljetne :)
2018 03 27
1 2