Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hrvatska posta

Cure imam pitanje.Kada ja saljem nekome prioritetno ispadne nekih 18,19 kuna.Ali kada trazim da primatelj plati postarinu pri primitku,salju odma putem hp eksspresa i nabe cijenu 40 ili 50 kn.Tako se dogodilo da sam zeni poklonila tajce,samo rekla da ona plati postarinu i zeni 30 i nesto kuna dosla postarina tog hp ekspresa,bilo mi neugodno ko psu,jer zeni mislila da sam joj cijenu nabila,a ja poklonila i trazila u posti najnizu postarinu [:boji] .Zar nema nesto jeftinije i normalnije?! [:ljut]
2013 04 30
slanje preko tiska [:smijesi]
2013 04 30
ma uzas ja mislim da nema, ma tisak je super jos dok je akcija.
2013 04 30
Pa uzas,sad svaki put kad cu nekome slat na neciji trosak paket hp ce roknut cijenu 40,50 kuna,halooo previseee [:znoji]
2013 04 30
prioritetno je oko 7-8 kn
2013 04 30
ne znam kako još u pošti ne primijetiš da su ti dali da šalješ HP-om kad prije slanja moraš ispuniti taj listić za slanje, slično kao preporučeno samo na ovom piše HP [:jezik]
2013 04 30
Ja danas slala prioritetno u Zagreb,i 5kn se plati kuverta velika s zracnim onim za odjecu,i 13 ili 14 kn prioritetno.A slala i u Rijeku prioritetno pa platila samo 11 kn.Neznam.Svaki put dobijem drukciju cijenu nije mi jasno [:tuzan]
2013 04 30
pa jeftinije bi ti bilo da doma stavljaš u kutije ili koverte, tražiš kupca da ti šalje na račun, poštarinu mu naplatiš po cjeniku HP-a (ovisi o težini i kako kupac želi da mu šalješ ) i to je to, ne može te ispast preskupo... ne znam kada sam platila poštarinu više od 10 kn [:sokiran]
2013 04 30
od 1.5 prestaje akcija za tisak [:ljut] naplati kupcu punu cijenu postarine+ koverta. jer ovako si na gubitku [:tuzan] a jos bolje ako su ti oni u posti ljubazni pa dopuste da u vrecici posaljes da ne kupujes kovertu...ja sam od dosta cura dobivala u vrecici [:hihot] i nista se nije izgubilo dobro zaljepi i dode na adresu bez problema.
2013 04 30
koliko ja znam 31.05 prestaje akcija na tisku
2013 04 30
sa stranice tiska: TISAKpaket nudi promotivnu akciju do 31. svibnja 2013. te u navedenom periodu cijena dostave paketa iznosi 10 kuna po paketu u koju je također uključena i ambalažna kutija.
2013 04 30
Kod mene na Tisku isto piše do 31.05
2013 04 30
ne znam bila je jucer tema,neka cura je napisal do 1.5. stvarno ne znam, ne saljem tiskom!ispricavam se na pogresnoj informaciji! [:hihot]
2013 04 30
Kada u pošti šalješ paket a primatelj plaća troškove poštarine, automatski ga šalju HP expressom (glupa politika, ali šta ćete) i onda ga, brateee, zaračunaju da boli glava. Jeftinija varijanta je da ti kupac uplati sve (i cijenu artikla i troškove poštarine) na tvoj račun, a ti onda pošalješ artikl kao "obični paket". Ili do 31.5. putem Tiska, za sada najjeftinija varijanta.
2013 04 30
a ima i poštara koji naplaćuju kako oni žele, pritom ti ne daju račun i bljedo te gleda kad ga tražiš i dereš se da ti mora dat račun..obična ppt je znala doći i 40 kn..gad prevarantski,al i njemu odzvonilo [:smije] tako da stvarno treba paziti i dobro se informirati od iskusnih cura..
2013 04 30
1 2