Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

moram vas obavijestiti!!!!

Doticna gospodica sa "zara" stiklama mi je uplatila novce [:smije] [:smije] doduse uplatila mi je 120 kn na racun, a "zaboravila" je jos 34 za hpekspres...sad ocekuje od mene da joj posaljem stikle preporuceno nazad [:hihot]!! sto mislite dali da joj ih posaljem hpekspresom da i ona plati ili da ih bacim u smece [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 30
issss [:hihot]
2013 04 30
ekspresom [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 30
ekspresom! [:smije]
2013 04 30
Pošalji isto onako kako je ona tebi poslala [:smije]
2013 04 30
tako sam i mislila [:smije] al jes se prepala...ona i dalje misli da sam u putu pa strepi doma ili je pobjegla od kuce [:smije]
2013 04 30
posalji joj natrag neka plati
2013 04 30
HAhah, uništi je [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 30
ekspresom [:smije]
2013 04 30
posalji joj ekspresom [:hihot] [:smije] sada kada joj vratis te stikle, pa ih ona nekom drugom preproda [:boji] [:sokiran] sve je moguce od doticne!
2013 04 30
a moglo bi se dogoditi da ne preuzme paket pa se tebi vrati pa ti opet platis :S ili sam u krivu, ne znam
2013 04 30
pa nebi ga ni ja uzela ni platila ko je j.... jelena nemoj se cudit ako to napravi pa neka budala ko i ja nasjedne [:smije]
2013 04 30
hej,jako [:zaljubljen] mi je drago da je maloj proradila savjest,i da ti je vratila novce!!!
2013 04 30
tocno to sto sam i mislila kad sam vidjela naslov teme i nick autorice teme ;-)) prije ce bit da joj je proradio strah od blokiranja profila [:pospan] ravno u smece, aj sayz - dosta bacenog novca... ona moja sto mi je poslala nesto odurno isflekano ne vraca nista, nit se javlja, a prosao rok za vracanje novca. nisam trazila povrat novca za postarinu. ajd, ta tvoja je bezobrazna sto trazi stikle nazad kad je jasno ko dan da su vec trebale bit u smecu davnih dana. moja nije trazila povrat robe nakon uplate, ali isto tako me ignorira sve u sesnaest. cekam jos malo dajem joj posljednju sansu... uzasne su mi takve - podvale ti i jos ti priuste gro dodatnih neugodnosti i to bez ikakvog srama. jos se i ljute sto se tice nepreuzimanja i vracanja: uvijek se slucajno mozes zabunit kad ispunjavas podatke o posiljatelju Rogoslava Mohićenski Karela Zahradnika 19 Zagreb (Sloboština)
2013 04 30
Hahahah mojestvarchice ovo je genijalno [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 30
1 2