Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica IVANA STANIĆ

Ne kupujte od Ivane Stanić!!! Sve nas je prevarila!! Uplatila sam joj za torbu novce i nije ju poslala!! Molim admina da ju blokira!! Kad sam se ja dogovarala sa njom oko kupnje nije imala povratnih info! Sad ih ima osam!!
2017 12 19
Prestrašno!!!!!!!!!!!!!! A morala sam i ja naletit na prevaranticu!
2017 12 19
Iskomunicirajte se medjusobno sve koje ste uplacivale na taj iban. Ima vas i vise nego dovoljno. Imena koja vam je dala okacite o klin, po ibanu ce se utvrdit identitet.
2017 12 19
Kako nas je sve u jednom danu prevarila!!!! Sad sam došla do njenog broja i zvala sam ju i slala poruke! Pravi se da to nije ona ali doći ću ja opet do nje! Zvala sam banku a ići ću i na policiju jer drage moje nije ona samo na krpicama nego i na njuškalu! A koliko vidim ima nas dosta koje su prevarene sa njene strane tako da to ide pod krivično dijelo!!
2017 12 19
Cure, i dalje vrijedi poziv da se jave sve prevarene s mnogobrojnih lažnih profila, a koje su uplaćivale na IBAN: HR9323600003243251702 Nema veze kad se prijevara dogodila.
2017 12 29