Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zasto se roba slabije prodaje?

Zasto ovdje slabije ide prodaje robe? Kozmetika mi odlicno ide ali roba... 😏
2017 12 20
Mislim da je to stvarno relativno i ovisi od prodavača do prodavača, nekima ide i više no odlično, nekima sporije no to je stvarno individualno. Ja sam zadovoljna kako mi ide :)
2017 12 20
Mislim da ovisi o tome sto se u tome trenutku trazi. Mislim da trenutno najbolje idu neke svecanije haljine i eventualno puloveri, od odjece. Sta ja znam, toga nemam, pa mi ne ide :D
2017 12 20
Slažem se sa Poisene...ali nema ni pravila,kako se potrefi.🙂 Evo meni ide odlično,a prošle godine u ovo vrijeme nije išlo...
2017 12 26
Meni je prodaja potpuno stala, mislim da su sniženja u trgovinama kriva.
2018 01 11
ja sam sve stavljam na 5 10 15 20kn... tak da ide. ne prodajem markiranu robu. to sam skužila ljudi radije daju malo više pa odu u dučan
2018 02 09
Joooj uzasno mi ide prodaja. Nitko se ne javlja.. i ja mislim da su kriva snizenja u trgovinama. Iako imam previse robe i zelim se rijesiti svih stvari jer nemam mjesta. Pa sam nekima rekla da kazu sami cijenu... 👍👍😂😂😂
2018 02 09
ja sam ovdje nova pa mi je tesko prodati odjecu :/ ne znam kakve se cijene krecu, mislim da sam stavila dosta jeftino a sad. valjda treba vremena
2018 03 06