Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

zašto kod mog profila nema za ostaviti poruku

Nova sam u Mojim krpicama, prodala dvije stvari, kupila dvije, no u ovih nekoliko dana te sam kupce ocjenila, no ne znam da li će i oni mene, obzirom da kod mog profila nema Ostavite poruku nego samo Dodajte artikl, Uredite profil, Preporučite (F). Nemam mogućnost praćenja, niti prijave korisnika, da li je to vezano uz nekakav broj ocjena jer to drugi nemaju dok sam ja na 140,00 kn. Molim za odgovor [:smijesi]
2013 05 02
pa ne mozes sama sebe pratiti, ni prijaviti ni ostaviti si povratnu :) al svi ostali mogu. ako je bilo sve ok, onda podsjeti te kupce da ti ostave povratnu (ako su vec zaboravili)
2013 05 02
nije uredu što ti nisu pustiii povratnu. a ti si njima pustila. Pošalji im poruku i zamoli da ti ostave povratnu
2013 05 02
Sad vidim da je moje pitanje bilo glupo, hvala na odgovorima
2013 05 02
Da, ne mozes ti sama sebe pratiti i ocjenjivati; zato kad ti osobno gledas svoj profil - to ne vidis! Evo ja sam ti pogledala profil - sve se vidi, kao kod drugih [:smijesi]
2013 05 02
nije uredu što joj nisu pustile povratnu [:ljut] [:ljut]
2013 05 02
Hvala vam [:smijesi]
2013 05 02
Malo njih zna da im bodovi idu gore ako sami ostave povratnu informaciju,a ne samo ako ju prime! Takođe bodovi idu na povisivanje ocjene temama na forumu (ali ne i svojoj) Isto tako na odgovor na komentar u povratnim informacijama. Tako da cure nemojte da ste škrte na ovome! [:smijesi]
2013 05 02
I još puuuno toga!!!! Pratite malo! [:smijesi]
2013 05 02