Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prosvijetlite me

Kupim stvar i uplatim iznos + pt. Stvar dođe, nije navedeno oštećenje te ih ja ne želim takve. Javljam se prodavačici i objasnim da nisam kupila takvu stvar i pošaljem slike navedenog. Prodavač pristaje na povrat ALI uz napomenu da uplaćuje samo onaj iznos koji sam uplatila ja i ne razumije da trošak slanja njenog artikla ne mislim podmiriti jer sam onda ja u minusu. Da li još spavam? Da popijem još jednu kavu? Ko je tu lud?
2017 12 27
Ako je greska prodavacice tribala bi vratit cijeli iznosi koji si ti uplatila, jer si uplatila i za slanje i plus postarinu za slanje artikla natrag. Ako je njena greska zasto bi ti iz svog dzepa financirala povrat
2017 12 27
reci joj da po tebi to baš nije u redu i da ti nebi trebala snositi nikakav dodatan trošak radi njene nemarnosti/nenaglašavanja stvari kakve zaista jesu jer si se ti držala svog dijela i sve si uplatila kak se spada, a kao pošten i odgovoran prodavač da bi trebala toga biti svjesna. ne može zbog njene greške ispasti da je kupac u minusu a ona fino na nuli.
2017 12 27
naravno da prodavač mora snositi sve troškove a to znači tvoj iznos u potpunosti i još pt za povrat nazad.. i to naravno da šalješ kad ti sjednu novci svi.. jer je i prodavač slao kad si ti uplatila.. pogotovo ako artikl ima grešku koja nije navedena.. uostalom tko bi kupio robu sa greškom osim ako ona nije već navedena pa se kupac s njom složio nemoj pristat na bilo kakve druge uvjete jer ti gubiš... a nije tvoja greška..
2017 12 27
Ma jasno, nisam ni pristala bez pt za nazad ali gledam možda se nisam razbudila 😪
2017 12 27
dali je prodavačica sa više povratnih ili?
2017 12 27
mislim svatko pošten nebi stavio takve uvjete pa zapravo moj prethodni post nije ni bitan
2017 12 27
Suradnja je na fejsu, možda korisnica i ima profil na krpicama..nemam pojma, nije mi to ni bitno
2017 12 27
boze moj, nobelovke su i za manje pare od postarine svrsavale na crnoj listi.
2017 12 27
> cipelitza: > boze moj, nobelovke su i za manje pare od postarine svrsavale na crnoj listi. Sve jasno cipelitze, čekam uplatu od dotične
2017 12 27
To mi se već par puta dogodilo - stigne pošteno plaćeni artikal koji ne odgovara opisu, tražim povrat, prodavač nakon natezanja i dokazivanja bjelodano jasnog razloga napokon pristane i uplati iznos bez uračunate povratne poštarine. Onda ja tražim dodatnu uplatu iznosa za povratnu poštarinu, a prodavači padaju u nesvjest od šokiranosti - jedna mi je prodavačica napisala da je odmah skužila da želim i artikal i novce i da neka si artikal zadržim (radilo se o skechersicama koje je oglasila kao broj 39 i duljinu unut.gazišta 26, iako unutar svake piše broj 40 i duljina 27, jer su njihovi kalupi malo veći), jer ona principijelno neće platiti povratnu poštarinu :o E, baš mi je pokazala :')
2017 12 27
Gitadevi užas šta si dopuštaju. Ne bi me čudilo da se i meni dogodi isto ali onda iz principa neću vratiti artikl dok ne legnu i tih bajnih 15kn poštarine. A naravno da su pokušane one spike da šta bih ja za te pare, da nije ni rekla da je to novo (iako je moje pitanje prije kupnje glasilo "ima li artikl ikakvih oštećenja?" i takoc.. Čekam povrat i nema više fejs trgovanja za mene 😑
2017 12 27
Gitadevi ista sudbina, legla uplata samo mog iznosa - bez povratne pt 😑
2017 12 28
:') :') :') Onda joj se pristojno zahvali i reci da artikal šalješ odmah po dodatnoj uplati povratne poštarine .
2017 12 28
> gitadevi: > :') :') :') > Onda joj se pristojno zahvali i reci da artikal šalješ odmah po dodatnoj uplati povratne poštarine . Jesam ali ne odustaje od toga da je ona u pravu pa mi kao poklanja to smeće 😌 Ako ne uplati do sutra bacit ću artikl jer mi samo smeta.. I da, naravno da ko mi je kriv što nisam za 150-200kn otišla sama u trgovinu i kupila si tu bajnu željenu stvar 🙄
2017 12 28
1 2