Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pakiranje posiljaka-vase ideje

> fashionbarbie55: > kutije od tiska okrenut naopako i oblijepit :) ako ćeš je oblijepit ne moraš je okretati.... :")
2018 01 12
Kuverte su najpovoljnije u Metrou ako se kupi cijeli paket.
2018 01 12
> SonjaSpoljaric: > > fashionbarbie55: > > kutije od tiska okrenut naopako i oblijepit :) > ako ćeš je oblijepit ne moraš je okretati.... :") Nemoram al je ljepse i ona naljepnica je iznutra pa na kutiju mogu lijepo napisat podatke
2018 01 13
U vrećicu,pa u papir omotam...
2018 01 14
> s32s32: > Kuverte su najpovoljnije u Metrou ako se kupi cijeli paket. Ja saljem upravo u tima. Kupim 2-3 paketa razlicitih velicina sa onom zastitom sa mjehuricima iznutra i uvijek u tome saljem. Nekako mi je najljepse i najbolje rijesenje. Samo uvijek obavezno jos malo zaljepim sa selotejpom kad sve popakiram i poljepim cisto za svaki slucaj
2018 01 14
> fashionbarbie55: > > SonjaSpoljaric: > > > fashionbarbie55: > > > kutije od tiska okrenut naopako i oblijepit :) > > ako ćeš je oblijepit ne moraš je okretati.... :") > Nemoram al je ljepse i ona naljepnica je iznutra pa na kutiju mogu lijepo napisat podatke I ja volim tako da je jednobojno 😄 Kutije od svacega su super, vise ih ne bacam nego cuvam, nekad treba veca nega uza a dulja 😄 Najveci problem su te sitne odjevne stvari jer kutija poveca tezinu dosta i jos ako je preporuceno nikako se ne isplati plus da kupis kovertu s mjehuricima 😥..
2018 01 14
Kutije veće i manje, koverte, čiste neprozirne vrećice, papirnate vrećice, po potrebi prekrojene... Najveći paket koji sam slala bio je u kutiji od printera.
2018 01 15
Ja sam skupila hrpu kutija raznih dimenzija i oblika,sad imam u cemu slati ali nemam kome jer nitko nista ne kupuje..😁
2018 01 16
Ja isto znam kupiti u Metrou kuverte sa mjehuricima :-)
2018 01 16
Pakiram u vrećice, kutije od cipela i raznih kućanskih potrepština. Neki kupci su se znali smijati kad su vidjeli u kakvoj je kutiji bio artikl,pr. od kuhala za jaja :) . Zadnje vrijeme izbjegavam vrećice jer su počele dolaziti oštećene(baš me zanima tko to radi :@ .
2018 01 18
1 2