Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Primateljica ne odgovara, slabje pouzecem

Curkee molim pomoc! Prije tjedan dana, odnosno prosli petak, sam poslala curi pod imenom KATTAA66 parfem pouzecem, sve troskove je ona trebala snositi. I sve super, u posti su mi rekli da ce stici u ponedjeljak do 20h. Ona mi se javila tek u utorak nakon sto sam ja poslala poruku jel primila paket da je u bolnici i da ne zna jel joj mama primila.. i sad mi ne odgovara.. a iz poste nisam dobila nikakvu obavijest da su mi vratili paket. Ima netko iskustva kako ide sa postom i vracanjem paketa? Troskove vracanja vrlo vjerojatno cu ja morati snositi, to znam:/ a i neodgovornost cure mi nije jasna, nije mogla ni poslati poruku da je u bolnici iznenadno ni nista... stvarno sam razocarana prije 0 sekunda
2018 01 20
Posiljatelj pri slanju pouzecem dobiva sifru paketa, tako da je najmanji problem provjeriti je li dostavljen, odnosno gdje bi mogao biti.
2018 01 20
Sa doticnom nikako ne bi preporucila suradnju. Mene je kontaktirala sigurno 3-4 puta (ni ne brojim vise 😒 ) za kupnju sta jakne, sta cizama. Pa onda kupuje oboje, al za 15 dana. Trazi podatke za uplatu. Pa se javlja nakon cca misec dana da bi samo cizme. Pa opet trazi podatke za uplatu, uplacuje do petka sigurno. Normalno, ni u petak nista. Pa se opet javlja nakon 2 tjedna da kako je bila bolesna pa nije uplatila, da ce ona uplatit. Normalno,opet nista. Ne znam jel zeni dosadno u zivotu ili sta, ni ne odgovaram uopce vise na njene poruke. Sama se javlja, ne znam ko je povlaci za jezik. Ziva katastrofa. A za to s pouzecem, ako vam se paket vrati zasluzuje negativnu. Jer ste vi u tom slucaju osteceni, netko mora platit to slanje. To sta je njoj dosadno ne znaci da netko drugi mora bit u minusu radi toga.
2018 01 20
Bolje ne prodati,nego slati pouzećem ....🙂
2018 01 21
> SilaVila: > Bolje ne prodati,nego slati pouzećem ....🙂 I slala sam i primala pakete pouzecem. Pravilo je da pravila nema. Samo filing za osjecaj tko je ozbiljan a kome je zivot jako, jako dosadan.
2018 01 21