Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jako ljuta na Tisak

Znaci 3 puta sam slala i primala paket na istom Tisku, i zena me vec pocela gledat kao da svercam drogu... Jucer sam isla podic paket i zena mi kaze da nije jos stigo ( a ja imam kod i pise mi da je paket primljen) I ima neki cudan smijesak na licu haha Danas podignem taj paket, a on cijeli obljepljen smedom trakom, tamo di se paket sa unutarnje strane zaljepi je zaljepljen prozirnim selotepom, a onaj papir mi uopce nije bio u onom omotu nego samo zaljepljen.. Imam filing da su mi stvarno otvorili paket i vidili sta ima unutra + zena je imala precudne izraze lica Sta vi mislite? Puse
2013 05 04
jao,meni se isto desilo..baš isto..otvarala ga je,jer ju je toliko kopkalo šta meni to dolazi i šta ja to šaljem..ma strašno..
2013 05 04
posalji sama sebi na taj tisak kilo brašna ;)
2013 05 04
ja mislim da te tete na tisku malo čik.čok [:hihot] mrzim ići na tisak,i ja sam imala jednom osjećaj da je paket otvaran [:ljut] ...a,kada dođem poslat paket,malo fali da mi kažu...ŠTA,OPET TI???' [:hihot]
2013 05 04
AHAHAHHAHA...kilo brašna [:place] [:hihot]
2013 05 04
sigurno ga je otvorila i mene več čudno gledaju kad šaljem ili dođem po paket
2013 05 04
Hvala Bogu ja imam super zene na tisku, promijenite tisak [:smije]
2013 05 04
To je prilično protuzakonito. Ja bi je pitala, nabacila nešt u stilu da paket nije došao originalno zapakiran i jel zna ona nešto o tome. Plus pitak kome da se obratiš za pritužbe :). Nek se uplaši malo.
2013 05 04
hahaha znaš da je i mojima na kiosku bilo čudno,šta to svakih par dana šaljem i primam. Vidim im na licu da bi me najrađe pitale. Ja sam si isto kontala ,ako me pitaju da im kažem da dilam drogu [:smije]
2013 05 04
mene su pitali čime se ja bavim... ja sam rekla da švercam i onda sam zastala...pa nek se misli... švercam domaće kokoške...šta švarcam [:jezik]
2013 05 04
[:smije] [:smije] Vjerojatno je prekopala maloo! Inače ne volim to slanje preko Tiska, dosad sam samo jednom slala, primala nikako.. Ovo s kilom brašna je fora! [:hihot]
2013 05 04
Zato ja ne šaljen Tiskom, idu mi na neku stvar njihovi pogledi i njuškanje .. sveta pošta [:smijesi]
2013 05 04
Ja sam neki dan slala sedam komada odjednom na sve strane po Hrvatskoj i veli žena, a šta svi sad imaju rođendane? Velim ja da, haha, nasmijem se i bok. Pa neću ja njoj objašnjavat što i kako [:hihot]
2013 05 04
Ja sam luda vise s tim tiskom jer svaki put kad dodem oni nemaju ili kutije ili one papirice za ispunjavanje ili malo ljubaznosti [:vrti]
2013 05 04
Hahaha hahaha Kilo brasna haha :) Pa ja vidim da ce ona puknut ako me ne pita sta radim haha :) Al mislim stvarno uzas kako nekom uopce mozes otvorit njegovu postu Da ne pricam o tom, Da su mi jednom dali 2 paketa umjesto 1 , i ja otvorim paket i vidim dioptrijske naocale i nalaz , i vidim da unutra ima druga adresa i zovem zenu da su joj naocale kod mene Hahaha Necu vise tak slat, iako mislim da su mi i na posti otvorili jer mi je paket jednom doso tak da me bilo strah otvorit ga, i kad sam ga otvorila sam ga bacila na drugi kraj sobe hahahaha A cura mi je rekla da ga je samo stavila u vrecicu A meni je doslo u nekom crnom najlonu obljepljeno nekim trakama u 7 boja i omotano u kuglu hahahahaaa
2013 05 04
1 2 3 4 5 ... 6