Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

FINA i blokada računa

Imala sam dug na tele2 koji nisam platila i taj dug je preuzeo Inkaso. Sjela mi je fina na račun i nisam to još platila. Zanima me dali će mi sada ić kamate za tih 6 mjeseci što nisam platila? Ako netko zna da mi objasni kako to ide sa finom. Hvala
2013 05 05
Obvezno otvori zaštićeni račun u FINA-i. Ne smiju ti uzeti više od trećine plaće/primanja, a dječji doplatak, rodiljna naknada i(li) naknada sa Zavoda za zapošljavanje i dr. socijalne naknade... posve su izuzete od ovrha, u njih ne smiju dirati. A glede kamata... Idu one, idu. Na sve i svašta. Kao brzojureći vlak. [:tuzan]
2013 05 05
I ja isti problem s tele2.. Stoga ne zafrkavajte se cure i placajte jer su kamate opake :((( [:place]
2013 05 05
Ja imala isti problem s vip-om, umjesto 700 kuna koje sam dugovala, morala sam platiti 1700 nakon blokade računa (tj. sami su si uzeli sa računa). Otada se više ne šalim s time. [:place]
2013 05 05
Hvala vam cure.
2013 05 05
Ja imam s dinersom problem,mislim problem...vlastita greska eh lako je kad je dug izracunat,al kad su tome kamate nadodali e onda šok [:ljut] . Neko mi je jednom reka da se mozes žalit na kamate da ih smanje o tako to sta se tice operatera(vip,tele,tcom). Al nisam se žalila mozda da se žališ na kamate ako ti budu vrtoglave jer zna se dogodit da na 700kn udru 3000kn kamata,to je vridno zaljenja jer ih smanje na upola. Pokusaj ne kosta probat.
2013 05 05
ne zaboravi u firmi predati novi broj racuna za isplatu primanja, odnosno tko ti vec sto isplacuje, da ne ostanes ovaj mjesec banana [:zaljubljen]
2013 05 05