Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako kontaktirati admina ?

Molim za inf.dobila sam nezasluzeno negativan komentar /ocjenu i to vrijedanje,uopce nismo imale suradnju,korisnica je uzela moje podatke i obecavala uplatu i nakon tog se nejavlja,slala sam joj upite sto je sa uplatom ali ona se uredno prijavljuje a mene ignorira.. I sada imam negativnu ocjenu suradnje koja je jos i uvreda. Ako netko zna kako pomoci molim da mi javi
2018 02 08
Kao prvo, s obzirom da do suradnje nije doslo,ni vi niste smjeli ostaviti negativnu povratnu. Trebate je zamijeniti neutralnom.
2018 02 08
Kad pogledate ostale povratne ocjene tog profila (patriciayey) meni se cini da ne to sve jedna te ista osoba sa mnostvom razlicitih profila.
2018 02 08
Profil koji Vam je ostavio negativnu je očito fejk, jer njegove pozitivne su od profila koji su očito napravljeni da njoj ostave pozitivne ocjene. Vjerojatno bi pokušala prevariti koga pa na taj način skuplja povjerenje kupaca. Ostavite povratnu negativnu, ovaj put prema intuiciji. Uvjerena sam da se radi o prevarantici.
2018 02 08
Hvala vam:) javila sam se adminu i ukratko navela o cemu se radi.. Nije stvar u odustajanju nego se radi o tom da osoba ignorira moje poruke a uredno zavlaci za kupnju..i jos me vrijeda svojim komentarom..i nezz kako itko moze ovdje opravdati to cak i ja kada sam ostavila svoj komentar njoj (nisam znala da nije uredu ostaviti negativan komentar ako do suradnje nije doslo) nisam nikoga vrijedala niti napisala ista lose..samo upozorenje drugima da znaju ako se upuste u suradnju sa tom doticnom kulturnom osobom, svoju negativnu sam obrisala
2018 02 08
Ako Vama ostavi podatke za slanje i laže o uplati,onda je prevarantica.Mnoge će korisnice nasjesti i poslati artikl bez vidljive uplate misleći da je do njih.Ako samo uzme Vaše podatke,a ne ostavi svoje za slanje,onda joj je dosadno u životu.
2018 02 08
Nije lagala da je uplatila,nego da ce uplatiti. Ne mozemo miijenjati pravila prema potrebi -ako nam intuicija nesto sapuce obavijestimo admina i/ili svekoliko pucanstvo otvaranjem teme, ali ne ostavljo negativnu povratnu zbog uzimamja podataka i ne ostavljo negativnu jer je netko lagao da ce platiti-samo ako je lagao da JE PLATIO.
2018 02 08
Eto krpničarske logike :@ Honeyca je pobrisala negativnu patriciji ,a nije ostavila neutralnu sa upozorenjem o kakvom se kupcu radi.Stanje nam na krpicama kao u državi,ko ukaže na neugodno iskustvo sam biva kažnjen sa negativnom.Bravo!!!!!
2018 02 08
Nema razloga za dramu,adminka ce obrisati osvetnicku negativnu.
2018 02 08
> mara0304: > Kad pogledate ostale povratne ocjene tog profila (patriciayey) meni se cini da ne to sve jedna te ista osoba sa mnostvom razlicitih profila. 100%
2018 02 08
Admin presporo reagira,znam da joj je inbox prenatrpan ali ja cekam vec mjesec dana odgovor...
2018 02 08
Ma,tu nema dvojbe,jos od 2015. sama sebe ocjenjuje s lijeva na desno i obrnuto 😂 Uvjetena sam da ce je adminka blokirati,a nakon toga samo treba pratiti trag pegle iz njene ponude 😂
2018 02 08
Patriciayey je dobila neutralnu ocjenu koju zasluzuje,imala sam drugih obaveza pa nisam odmah ispravila.. Nezz koliko me tko razumije ali suvisno je raspravljati o tom jeli DOTICNA rekla da je uplatila..ili je rekla da ce uplatiti..itd ovdje se radi o tom da je mene netko nazvao glupacom !!! I ostavita mi je negativna ocjena sa tom titulom!!! Zbog cega zbog tog sto sam uredno dala svoje podatke i poslikala dodatne slike i bila ljubazna?!ona je mene trazila da kupi od mene a ne ja od nje..i onda neodgovorno postupila sa ignoriranjem i jos me nazvala glupacom
2018 02 08
Usput se educiramo i saznamo da su pegla i kuhalo modni dodaci,dapace -naocale. Vec ju zamisljam s kuhalom preko oka.
2018 02 08
😂
2018 02 08
1 2