Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Nokti Rijeka

Pozdrav curke dali netko ima preporuku za I di bi uopce po nekoj normalnoj cijeni u Rijeci/Opatiji mogla nokte napraviti I po mogucnosti da suradnja bude dugorocna. Thanks :)
2018 02 18
Ja od srca preporucam Nea Nails,cura ti je na srdočima i toliko je dobra da mi se da dolazit s Vežice kod nje.Cijena ti je 140 kn i onda svaka daljna suradnja 120 kn,škicni joj na instagram pa ćeš skužit o čemu pričam,nokti mi ne pucaju kod nje i drže 2 mjeseca a ja uvijek napravim kanđe :)
2018 02 18
> LorenaSustar: > Ja od srca preporucam Nea Nails,cura ti je na srdočima i toliko je dobra da mi se da dolazit s Vežice kod nje.Cijena ti je 140 kn i onda svaka daljna suradnja 120 kn,škicni joj na instagram pa ćeš skužit o čemu pričam,nokti mi ne pucaju kod nje i drže 2 mjeseca a ja uvijek napravim kanđe :) Sve zivo sam pretrazila i ne nalazim ju na insta. Molim te ako ti se da u inbox mi poslat link Ili broj telefona. Hvala ti puno 😘
2018 02 19
> LorenaSustar: > Ja od srca preporucam Nea Nails,cura ti je na srdočima i toliko je dobra da mi se da dolazit s Vežice kod nje.Cijena ti je 140 kn i onda svaka daljna suradnja 120 kn,škicni joj na instagram pa ćeš skužit o čemu pričam,nokti mi ne pucaju kod nje i drže 2 mjeseca a ja uvijek napravim kanđe :) Možeš i men poslat njen link od insta profila?
2022 02 10