Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Cijena artikla

Ja bih dala najviše 100 kn jer opet se radi o stvarima koje ako mi ne odgovaraju u većini slučaja ne mogu vratiti, a osoba sam koja u trgovini isprobava i običnu bijelu majicu :') Ako se radi o primopredaji da artikl mogu vidjeti i uvjeriti se u njegovu kvalitetu pa čak i isprobati, onda bih izdvojila i više novca.
2018 02 19
Ja sam dala dva puta preko 300 kn i požalila (bilo je riječ o kožnim čizmama, jedne naknap, druge velike i još su pukle jako brzo). A pukao im je drveni đon doslovno popola noge da mi se cijela obitelj smijala kako mogu tako strgat cipelu. Bilo mi je žao što sam toliko novaca dala za marku. Pogotovo jer sam iduće god uzela zarine kožne za 100 kn koje se drže par godina. Jednostavno marke danas ne znače ništa po meni. Isto može biti kineska proizvodnja tako da ja ne bih dala preko 200 kn za obuću na krpicama, a izvan krpica ne bih preko 500 kn. Uzela sam marte u outletu za 350 kn jedno ljeto i gojzerice za planinarenje uvijek uzmem na velikom sniženju. Platila bih više samo ako znam da je ručni rad, da je šivano a ne ljepljeno i da je koža vrlo visoke kvalitete. Najbolje sam prošla sa zamjenama inače i nosim zadnje 4 godine kožnu bucket torbu koju sam tu platila 40 kn i dan danas me pitaju odkud je. Tako da što se mene tiče, što jeftinije to bolje na krpicama!
2018 02 19
Imam razna iskustva tu; kupila, mijenjala, prodavala. Skupo i jeftino. Neke stvari mi bile male pa mi bilo žao, neke fantastične sam dobila zamjenom. Ali kad nešto hoću, to kupujem bez obzira na cijenu. Javljam se, tražim podatke za uplatu bez puno pitanja. Pa kud puklo :') Spremna sam dati i 1000 kn i više.
2018 02 19
I ja bih dala najvise do 100, 150 kn, volim si kupiti nesto sto mi se svida, ali ovdje na krpicama me odbija od kupnje to sto se vecina stvari kupljena na e-bay-u prodaje po tri puta vecoj cijeni :( i cijene u vecini slucajeva nisu realne, ovdje bi trebalo biti povoljnije nego u trgovinama a na kraju ispadne nosena i koristena majica skuplja nego nova u trgovini 😯
2018 02 19
> iskrica0: > Imam razna iskustva tu; kupila, mijenjala, prodavala. Skupo i jeftino. Neke stvari mi bile male pa mi bilo žao, neke fantastične sam dobila zamjenom. Ali kad nešto hoću, to kupujem bez obzira na cijenu. Javljam se, tražim podatke za uplatu bez puno pitanja. Pa kud puklo :') Spremna sam dati i 1000 kn i više. Palac gore ;) !
2018 02 19
> iskrica0: > Imam razna iskustva tu; kupila, mijenjala, prodavala. Skupo i jeftino. Neke stvari mi bile male pa mi bilo žao, neke fantastične sam dobila zamjenom. Ali kad nešto hoću, to kupujem bez obzira na cijenu. Javljam se, tražim podatke za uplatu bez puno pitanja. Pa kud puklo :') Spremna sam dati i 1000 kn i više. Identicno,ovo kao da sam ja pisala..😊
2018 02 19
> fadila1966: > > > Identicno,ovo kao da sam ja pisala..😊 :D :D
2018 02 20
Na krpicama kupujem jedino stvari koje nemogu naci u ducanu a svidaju mi se.npr ugg nikad nebi kupila na krpicama jer ih prodaju za 100€ iznosene i sa pregibom od savijanja noge sta je meni osobno ruzno za vidit inace kod nosenja obuce.Radije cu se strpit i uspit skupit novce za nove original ugg. Znaci preferiram vise ducan nego krpice jer je precjenjeno sta se tice nosenih stvari(negovorim o novima).
2018 02 20
Cijene su ti skroz realne (Y)
2018 02 20
Ne govori se o njenim cijenama :s ,:(
2018 02 20
Govori se opcenito o cijenama na krpicama 😊
2018 02 20
Oglas u kojem ih prodajete već postoji, sa , kako je navedeno, promo cijenom od 60 kn ;)
2018 02 20
dakle je ovo samoreklama. zabranjeno je na krpicama oglašavati prodaju takvih stvari, osim na teme 'rukotvorine' i 'prodaja nekrpičarskih stvari' (ili artikala) adminka će ti izbrisati oglas a ako ga ponovo staviš blokati će te.
2018 02 20
> gitadevi: > Oglas u kojem ih prodajete već postoji, sa , kako je navedeno, promo cijenom od 60 kn ;) ups...nisam to znala...sorry curke...:) evo izbrisala sam :) a oglas sam maloprije napravila pa nisam sigurna jel realna cijena :)
2018 02 20
> matera1985: > dakle je ovo samoreklama. > zabranjeno je na krpicama oglašavati prodaju takvih stvari, osim na teme 'rukotvorine' i 'prodaja nekrpičarskih stvari' (ili artikala) > adminka će ti izbrisati oglas a ako ga ponovo staviš blokati će te. hvala na opomeni...nisam ovo znala...a nije mi to bio cilj...nego saznati jel cijena realna :)
2018 02 20