Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

> cipelitza: > > iskrica0: > > Prestrašno. Svi mi uvijek polazimo od sebe i mislimo da su ljudi oke ako smo mi. I ja sam se nedavno opekla. > > Jesi joj poslala link na temu? Preprodaje fejkove na profilu, a ona će tebe prijaviti? Za šta?? > App, iskrice. > Cudi me da nije i kakav smrtni slucaj potegnut kao argument. To je tek uhodana praksa kod ovakvih. :') Da, a možda i ona naglo umre kao neki prije...
2018 03 10
megi333 Vi mene zovete nenormalno na.mobitel i saljete mi poruke, to je uznemiravanje..ja imam malu bebu i uznemiravate me privatno.. ako se to nastavi naravno da.cu podnijet prijavu..ne znam sta si umisljate.. zvala sam danas 2 puta u razmaku od sat vremena,iz razloga kojeg sam navela u prvoj svojoj poruci,da javim da ne mogu popraviti,a ispada da sam je 100 puta manijakalno zvala o.o i kolika tvrdoglavost ma joj, hvala na savjetima, ali preopasno mi zvuci bilo kakvo uplitanje policije u to,a i ima neko pravilo da je samo vazece ako je iznad 1000 kn, ne znam..
2018 03 10
Ja bih se bas radovala prijavi. Osim sto je neosnovana, a to se isto kaznjava, pojasnjenje odakle joj fejkovi koje posve evidentno dila bi jj bio sljedeci problem. Dala bih joj vremena za prijavu do ponedjeljka u zoru. Onda bih joj pomogla svojom prijavom.
2018 03 10
> cipelitza: > > cruellola: > > megi333 > > Radite sta hocete, mozete me okolo blatit, crnit, briga me.. na Vasu savjest..samo.mi dajte mira i nemojte vise sa mnom trgovat molim Vas.. i imajte postovanja i ne zovite me i ne saljite prijetece poruke na privatno..eto to Vas molim > > prije 7 minuta > > > > ZA POPIZDIT > > Na MOJU savjest,ja NEMAM postovanja,SALJEM PRIJETECE PORUKE?(poslala sam da cu iznjeti na forum slucaj,a meni se policijom prijetilo),eto ti postenja....da ne povjerujes doslovno > Savjetujem ti da ju prijavis murji ne izvrsi li ti povrat novca na rn do ponedjeljka ujutro. Pa nek vidi di ce ostale fejkove uvalit da namakne za globu. > Takodjer, ukoliko na ovu temu 'natrci' eventualan kupac onog 'originala', savjetujem setnjicu do furlinog ducana s tim originalom i provjeru originalnosti. > I da, megi, djaba brises oglase. Guglo sve vidi. Joj brisanja ti pa fuj da fuj te bilo!
2018 03 10
> cruellola: > megi333 > Vi mene zovete nenormalno na.mobitel i saljete mi poruke, to je uznemiravanje..ja imam malu bebu i uznemiravate me privatno.. ako se to nastavi naravno da.cu podnijet prijavu..ne znam sta si umisljate.. > zvala sam danas 2 puta u razmaku od sat vremena,iz razloga kojeg sam navela u prvoj svojoj poruci,da javim da ne mogu popraviti,a ispada da sam je 100 puta manijakalno zvala o.o > i kolika tvrdoglavost > ma joj, hvala na savjetima, ali preopasno mi zvuci bilo kakvo uplitanje policije u to,a i ima neko pravilo da je samo vazece ako je iznad 1000 kn, ne znam.. Disi. Polako. I duboko. Ovo je dilanje fejkova, lutko. Nesto posve drugo, vrlo lako provjerljivo i utjerivo i megi to zna.
2018 03 10
> cipelitza: > Ja bih se bas radovala prijavi. Osim sto je neosnovana, a to se isto kaznjava, pojasnjenje odakle joj fejkovi koje posve evidentno dila bi jj bio sljedeci problem. Dala bih joj vremena za prijavu do ponedjeljka u zoru. Onda bih joj pomogla svojom prijavom. Tocno tako. Samo nek se ide prijaviti - nema 1000kn za neosnovane prijave, kao ni za preprodaju fejkova - jedva ju cekaju;) a i ja ju jedva cekam:)
2018 03 10
> cipelitza: > > cruellola: > > megi333 > > Vi mene zovete nenormalno na.mobitel i saljete mi poruke, to je uznemiravanje..ja imam malu bebu i uznemiravate me privatno.. ako se to nastavi naravno da.cu podnijet prijavu..ne znam sta si umisljate.. > > zvala sam danas 2 puta u razmaku od sat vremena,iz razloga kojeg sam navela u prvoj svojoj poruci,da javim da ne mogu popraviti,a ispada da sam je 100 puta manijakalno zvala o.o > > i kolika tvrdoglavost > > ma joj, hvala na savjetima, ali preopasno mi zvuci bilo kakvo uplitanje policije u to,a i ima neko pravilo da je samo vazece ako je iznad 1000 kn, ne znam.. > Disi. Polako. I duboko. > Ovo je dilanje fejkova, lutko. Nesto posve drugo, vrlo lako provjerljivo i utjerivo i megi to zna. Bas tako - poslusaj tocno sto ti Cipelitza napise.
2018 03 10
Ajme...koja sapunica. Mislim da je doticni prodavac odlucio ne vratiti novac jer nakon ovakvih komentara neki bi vec 5 puta vratili novac... Cruellola, mislim da Vi novac necete vidjeti...Nadam se da sam u krivu.
2018 03 10
Bond07 imate pravo. Hvala svima na trudu, ali niti ja nemam vise snage za ovo, neka mi bude kako sam si napravila, a sad sam jos i izgubila par sati za ucenje i podosta se iznervirala uz sve jos. Jednom sam naucila da ne treba uplacivati osobama s 0 povratnih, sada da treba biti JAKO oprezan i dobro,snaci cu se za tu prigodu nekako, hvala svima, pozdrav.
2018 03 10
> Bond07: > Ajme...koja sapunica. Mislim da je doticni prodavac odlucio ne vratiti novac jer nakon ovakvih komentara neki bi vec 5 puta vratili novac... > Cruellola, mislim da Vi novac necete vidjeti...Nadam se da sam u krivu. Ukoliko Cruellola pokaže zube i zaprijeti prijavom za dilanje fejkova, mislim da će brzo dobiti povrat cijelog iznosa. I jos za pt da joj posalje torbicu natrag. I nadam se da sam u pravu :D
2018 03 10
Tema ocito polucila golem uspjeh. Rasprodale se sve kape, salovi, novcanici, nakit, torbe. Sve brend do brenda. Mmmmm
2018 03 10
Šteta... Bond07, plaćam kavu, ovu okladu sam izgubila.
2018 03 10
uzas, nema gore nego kad ti netko na primopredaji namjerno uvali neispravnu stvar, ali da takvim prodavačima se obično negdje žuri pa sami požuruju kupca da ovaj tek površno pregleda stvar
2018 03 10
> cipelitza: > Takodjer, ukoliko na ovu temu 'natrci' eventualan kupac onog 'originala', savjetujem setnjicu do furlinog ducana s tim originalom i provjeru originalnosti. Ako je druga torbica kopija, to je onda dovoljno i za kazneni progon. > cruellola: neka mi bude kako sam si napravila Nisi si sama to napravila, nemoj da ti 500 kuna doslovno ode u vjetar
2018 03 10
> tratinchica123: > uzas, nema gore nego kad ti netko na primopredaji namjerno uvali neispravnu stvar, ali da takvim prodavačima se obično negdje žuri pa sami požuruju kupca da ovaj tek površno pregleda stvar Cuj, ipak je 'beba' bila sama doma. Nije bilo do strgane kopce na fejk torbi.
2018 03 10
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12