Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto ne mogu obrisati temu?

Ne bi čovjek povjerovao da je i takav problem moguć, kraj svih ostalih :s Od jučer klikam po kanti za smeće pokušavajući obrisati temu 'Prevarena za 300 kn od Nicole11' i ne uspijevam. Zna li netko u čemu je kvaka?
2018 03 15
A zasto bi ju obrisala
2018 03 15
Sve je objašnjeno u temi Završetak sage.
2018 03 15
Ja ju ne nalazim,znači ili vam je uspjelo obrisati ju ,ili ju je admin zaključao.To je jedini slučaj da se tema ne može pobrisati.
2018 03 15
Nije zaključana i nalazi se na 3.stranici podforuma 'O korisnicama stranice...' Prilično je nemoguće i da se ulogiravanjem u svoj profil iznebuha nađeš u tuđem, ili da da među svojim omiljenim pronađeš desetke tuđih omiljenih, pa se ipak događalo, tako da se ja ne čudim previše ovoj nelogičnosti
2018 03 15
Istina,uvijek neka drama.Zadnji incident sa brisanjem slika me izbacio iz takta totalno.Stvarno nije zaključana,normalno se može komentirati.
2018 03 15
Klikala tu kantu, klikala, na kraju pobrisala svoja dva posta, iznervozirala se, poslala upit adminki, ništa .... :s
2018 03 15
Svašta nešto šteka. Išla napraviti izgled artikla, sve se lijepo učitalo i odjednom nema ničega. Kraj artikla stoji da je napravljen izgled ali klik na izgled vodi nigdje. Uz to danima ne mogu dodati slike u postavljene oglase ,:(
2018 03 15
A primjećujete li i da je jako malo pogleda na oglase?
2018 03 15
Čini mi se sve u redu s pogledima kod mojih artikala, jučer dodan trenutno ima 156 pogleda. Kako je kod vas?
2018 03 15