Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nevidljive slike u novim oglasima..

Fadila ja kod vas vidim baš sve ok 😊
2018 03 18
> fadila1966: > Pozdrav,od petka ne vidim slike na novim oglasima,na svakoj drugoj-trecoj stranici vidim jednu sliku..Na mojim oglasima postavljenim ovaj tjedan vidim samo prvu ostale ne,kad udjem u oglas ne vidim ni jednu..Kad sam postavila oglase sve su se normalno vidjele..Jutros sam probala postaviti jedan oglas,slike su se normalno ucitale ali se na oglasu ne vide..I da,jucer popodne na kratko sam ih sve mogla vidjeti i opet su nestale.. > Molim vas,dali jos netko ima takav problem? Pozdrav Fadila 😊 Ja vidim sve tvoje slike.
2018 03 18
Super cure..hvala! Bitno je da drugi vide..😂.. Sad sam gledala i vidim sve stare pa cu probati postaviti novi,mozda je problem rijesen..
2018 03 18
Vidim svih sedam strana Vaših artikala, kod mene je sve normalno. Dajte mi u inbox pošaljite podatke o sistemu i browseru koje koristite pa da to prijavim.
2018 03 19
I meni su se jutros učitavale nevidljive slike...
2018 03 19
Ja sam se jedva prijavila na krpice-iz 5 pokušaja.Razgovore uopće ne vidim.Da li još netko ima taj problem? Fadila oprostite na upadu.
2018 03 19
Sranja se samo slažu,već mi pun kufer ovih problema na krpicama.Ja se ne mogu odlogirati,a razgovore ne mogu otvoriti,artikl ne mogu označiti prodanim,kad refrešam teta vješa veš......
2018 03 19
> ProdajaRobeKz: > Ja sam se jedva prijavila na krpice-iz 5 pokušaja.Razgovore uopće ne vidim.Da li još netko ima taj problem? > Fadila oprostite na upadu. Samo vi upadajte...😉 Ja sad vidim slike koje nisam vidjela na novijim oglasima,sinoc sam postavila jos jedan i sto se toga tice sve je ok.. No,danas sam dva puta vidjela tetu kako vjesa ves..
2018 03 19
Opet šteka očito.ja i dalje ne mogu otvoriti poruke. Super Fadila da možete stavljati oglase,a kaj se veša tiće nadam se da ga bude već jednom izvješala ,:(
2018 03 20
1 2