Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pojačana dlakavost

Pozdrav cure! Vjerovatno se jedna od vas ovdje nosi s istim problemom kao ja.. pa me zanima pomaže li još sto osim laserske epilacije i kontracepcije(ako je u pitanju visak muskih hormona (kao kod mene))? Neki dobar alternativni nacin za koji nisam cula.. hvala :)
2018 03 24
I mene muci isti problem makar sam se vec nekako navikla nositi sa time i ne dira me toliko kao kad sam bila mlađa. U nekim slucajevima se vecinom ne moze nista vec je jednostavno problem hormonima pa dok se ne pojavi neko novo cudo medicine/tehnologije koje bi nam moglo pomoci vosak i britvice nasi su najbolji saveznici :')
2018 03 24
Ja riješila epilacijom.
2018 03 24
> valeera: > Ja riješila epilacijom. Drogo mi je zog tebe! Ja sam redovito isla takoder na tretmane, ali kao sto sam rekla kod mene su problem hormoni. I teta u salonu ukloni dlake, te mi se nakon nekog vremena dlake pojave na drugim mjestima.. :/ :*
2018 03 24
> miss007: > I mene muci isti problem makar sam se vec nekako navikla nositi sa time i ne dira me toliko kao kad sam bila mlađa. U nekim slucajevima se vecinom ne moze nista vec je jednostavno problem hormonima pa dok se ne pojavi neko novo cudo medicine/tehnologije koje bi nam moglo pomoci vosak i britvice nasi su najbolji saveznici :') Ne znam koliko imas godina, ja sam u ranim dvadesetima i jos uvijeek me to jako dira.. :/ Bome da jesu! Sad sam se vratila depilaciji :D
2018 03 24
Hm, a da probaš sa izbjeljivanjem, ako je na licu, a ovako na tijelu, probaj stvarno redovito ići na depilaciju trebale bi se prorijediti i stanjiti.
2018 03 24
Ja sam bila jako dlakava i jako iskompleksirana zbog toga, proslo bi ljeto a ja bi se doslovno jedan puta u cijelo ljeto okupala. Kratke hlace nedaj Boze da bi obukla isto tako ni haljine. Kupila Phillips Lumea IPL uređaj za kucnu upotrebu i rjesila svoj problem. Brkova vise nemam, na nogama rjesila 70% dlaka. Trenutno sam trudna pa pauziram ali kad rodim planiram se rjesiti ostatka :)
2018 03 24
> dirdir92: > Ja sam bila jako dlakava i jako iskompleksirana zbog toga, proslo bi ljeto a ja bi se doslovno jedan puta u cijelo ljeto okupala. Kratke hlace nedaj Boze da bi obukla isto tako ni haljine. Kupila Phillips Lumea IPL uređaj za kucnu upotrebu i rjesila svoj problem. Brkova vise nemam, na nogama rjesila 70% dlaka. Trenutno sam trudna pa pauziram ali kad rodim planiram se rjesiti ostatka :) Uh.. zelja mi je kupiti si taj uređaj 😍 razmislit cu jos :) bas mi je drago zbog tvog uspjeha s dlakama 😊😊
2018 03 30
Ovdje školski primjerak disbalansa hormona još u ranom, ranom pubertetu koji je rezultirao pretjeranom maljavošću. I kad kažem pretjeranom, zbilja mislim pretjeranom (da ne ulazim u detalje). 😀 Prošla sam sve, od endokrine, preko ležanja u bolnici, kozmetičkih salona... Koliko sam para potrošila, ne smijem ni pomisliti. Kad sam počela s laserima, jedan je tretman nausnice koštao 900 kn. 😣 No, laserski tretmani rješavaju posljedicu, ali ne i uzrok dlakavosti... Policistični jajnici, hormonalni disbalans, itd itd. Dok se to ne izliječi, dlake će se pojavljivati na nemogućim mjestima, a pare bacati bezveze. Iz osobnog iskustva zato savjetujem da se prvo riješava uzrok, zaliječi ga se pa tek onda estetika. ☺️ Kupila sam Remington IPL u Elipsu prošle godine i evo... Prvu godinu da imam manje dlačurina po tijelu nego prosječan muškarac. 🤗
2018 04 08