Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Super tema, pošto sam na krpicama tek tjedan dana nisam toliko upoznata s tim varalicama. Zato vam puno hvala :)
2012 10 30
E da, nek joj đonovi otpadnu! Slažem se za OIB, daje priliku normalnim prodavačima da prodaju i zamjenjuju pošteno kao što su i radili stoga im nije nikakav blem dati i svoj OIB. Tako se jedino mogu maknuti te gabice, lucijice i slične i nema drame! Za poštene krpice! :D
2012 10 30
zato ne šaljem dok mi se ne uplati, a zamjene samo primopredajom :) i nema problema [:hihot]
2012 10 30
sve zamjene koje sam do sad imala su prosle super. znam po nacinu pisanja dal je klinka ili ozbiljna cura. npr. ove balavice stalno pisu haha, hh, lol. nemaju usb, niti kompjuter a na moje krpice idu preko digitrona -.-' glupe su bar su mogle bolje smisliti to.
2012 10 30
bravo za temu, ali i ja se slažem za OIB da se uvede - inače nema kraja..samo novi profili i drukčije slike i opet ispočetka! ja sam prevarena za 130kn od osobe lavdoors - blokirana je, ali uzalud mi to :)
2012 10 30
ahahhaha očito te neke klinke - odu u dućan (hvala Bogu shoping centara ko u priči), poslikaju neke stvari i eto... [:zaljubljen] ajme prestrašno.. da, skoro kod svake registracije - treba OIB. ili neka prate IP adresu, ako si sa istog kompjutera ili laptopa - ne možeš više od 1x se ubaciti u sistem.. ne vjerujem da baš svaka ima po 2,3 laptopa [:smije] dobro, može se otići u ove centre gdje surfaš, ali nije baš praktično kao od kuće [:frustriran] ah sva sreća da sam upisala forenziku, sve ćemo ih u MUP poslati [:jezik]
2012 10 30
Pa ja zbilja NE VJERUJEM [:ljut] ne vjerujem šta čitam [:ljut] osobno nisam imala nikad problema ni na njuškalo prije ni sad ovdje jer je sve bila isključivo prodaja - evo danas sam 3 stvari uredno preporučeno poslala curkama [:zaljubljen] sve u MUP [:hihot]
2012 10 30
Ja ne mogu vjerovati da postoje takve cure. Jako jadno i sramota!
2012 10 30
Nisam mogla vjerovati da se netko tako zeza sa takvim stvarima mislim tako lagati da je nekoga udario auto i takvo nesta,ajde jos ovo sto me prevarila uvjek u svakom poslu ima rizika ali odsad sam jako skepticna prema zamjenama jer me ovo iskustvo opeklo......
2012 10 30
Ovo je strašno. I samo sam htjela reći za Maju,ne znam kako je prema vama,ali od mene je kupila lampu,dogovorila sam se s curom,našle smo se,tj. našla sam se s njezinim roditeljima jer ona nije mogla,uredno je sve obavljeno. Što se tiče zamjena i kupnje od nje još nisam imala iskustava s time,ali čitajući sve vaše komentare ja sam nju pitala dali je prevarantica i lažna,jer s takvima ne želim imati posla,naravno porekla je,što je od toga istina,ja ne znam, sve u svemu,ovo je super za otkrivanje cura koje nemaju pametni niti život. :)
2012 10 30
lucija51 i maja2112 su jedna te ista osoba, čak se nije udostojila slike promijeniti
2012 10 30
ma sve te koje nemaju potvrdenu e mail adresu bolje ne poslovati s njima....
2012 10 30
Ne mogu vjerovati što čitam... Ja sam nasjela na laž korisnika pod nickom tihana2 također. Poslala majicu, nazad nisam ništa dobila. Najgore što ni tim povratnim informacijama više ne možeš vjerovati jer su profili lažni. Užas,...ne mogu vjerovati da su neki ljudi tako prokleti.
2012 10 30
Vlatka split puno hvala na imenu i adresi jer sam ja obrisala stare poruke i s tim i adresu ovako ako ikad budem u blizi bas cu je pitati jel se barem okoristila sa tim stvarima ;)
2012 10 30
Da da to je sigurno doticna ladygaga tj mojekrpicebmk ista koja je i mene zeznila a skuzila sam da to neke cure rade..ma da ne vidim sta joj je to sad pomoglo u njezinoj daljnoj prodaji......
2012 10 30
1 2 3 4 5 6 ... 37