Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

pa reci ime i prezime i odakle je ako si uplatila...
2012 10 30
Napiši bar njen broj računa da cure znaju usporedit
2012 10 30
a joj jadna ti pa sta je ne prijavis policiji to je ipak oko 300 kn nisu to tako mali novci a imas sigurno ime prezime adresu i broj racuna prijavi je.......
2012 10 30
Super tema. Napišite sve podatke od tih djevojaka, da se zna ukoliko opet otvore novi račun. *Cipelee baš mi te žao [:tuzan] *
2012 10 30
ne mogu vjerovati kako ima odvratnih i podlih ljudi.....dosad sam stvarno vjerovala svakoj curi ali sad kad vidim sve ove komentare moramo se curke bolje paziti......
2012 10 31
...od mene je lavdoors naručila ogrlice...dala i adresu-iz Varaždina je...a kada je trebala uplatiti ,odužilo se...kao teška prometna nesreća prije 3 mjeseca...ne ide van iz kuće....uplatit će sljedeći tjedan...i od onda ju nema na krpicama...nestala.... ima tome već 2 mjeseca....
2012 10 31
Moj Vam je savjet da kupujete od provjerenih članova, dobro pročitajte povratne informacije.Ja recimo, prilikom prodaje ,dajem sve svoje podatke i apsolutno s nikim nemam problema.Isto tako, prevarantice je lako uočiti, po riječniku, zavlačenju, odbijanju davanja dodatnih slika, što mi odmah govori da prodaju nešto što nemaju itd..
2012 10 31
Ima takvih da nazalost pa nije ni cudo kakva nam je drzava [:frustriran] [:place] Uzas zao mi je tih cura i ja sam nasjela al opet suradjujem... [:place]
2012 10 31
I ja imam negativno iskustvo s Lady Gagom i dotičnom Irenom 86 koje su me izvarale, Irena je blokirana .... da su me pitale ja bi im odjeću poklonila,al ovako varati je stvarno prejadno, blamirat se zbog par krpica, jel moguće da se netko može tako nisko spustiti ??? ... no, to se neće na tom završiti, postoje mehanizmi kojim se to može rješiti... također sam za uvođenje OIB-a illi neke identifikacije ozbiljnije ...
2012 10 31
Strašno je što se događa. Kako mogu mirno spavati, a znaju da su toliko ljudi prevarile? Definitivno sam za uvođenje OIB-a.
2012 10 31
koliko ja vidim - sve te dotične balavice - se vade na neke prometne nesreće i kako ih je auto udario [:smije] [:smije] [:smije] pa prejadno !!! [:jezik] oooo da ja uplatim nekom pare, a da mi nije ništa poslala nazad - imam podatak neki, ispitala bih informacije, ime i prezime obavezno pitam, adresu, nešto.... e onda bi me ugledala na vratima sa frendicom koja je policajka i frendom koji u zgb radi u remetincu kao policajac [:frustriran] eeee bilo bi to veselo..
2012 10 31
nije ovo nista cudno, ovog na fejsu ima svaki dan..samo sad je puno njih s fejsa doslo i tu varat, zalosno..
2012 10 31
OIB je OK, ali je i s druge strane ograničenje. RAZLOG? Naime, preko OIB-a se zna sve o pojedinoj osobi, da li ima kakvih primanja,tj prihoda, tako da ti država može udariti poreze ili sutra kada se zaposliš ti može sjesti na plaću zbog toga što si na crno zarađivala, ali svakako se zalažem da dodatnu razinu sigurnosti, sad hoće li ona biti u obliku OIBA ili punog imena i prezimena to bi trebalo razmotriti
2012 10 31
hej sanjci mogla bi onda malo stegnuti ladi gagu mislim samo je odes pitati jer to njezina posta salje iz bangladesa stvari ili???jer ona je u Donjoj bistri blizu Zg...ja sam inace iz Požege a prvi put cim budem isla za Zagreb idem lady gagi pod prozor pa da ja pitam sta radi i kad ce meni i adeli poslati stvari nazad :D
2012 10 31
eee Barbara ja sam inače isto slavonka - iz S.Broda, zadnjih 11 godina u zgb, a sad sam na faxu u Splitu [:zaljubljen] u slavoniju idem, nažalost, samo za Božić i Uskrs.. svaki ostali slobodan vikend u zgb [:zaljubljen] baš sam pričala tu curki cipelee - kak ja sebi to ne smijem ni dopustiti radi faxa, nema više cile mile kod mene, ne smijem imati niti jedan prekršaj, moram biti čista ko suza, eh kad je takva profesija [:kesi] ali zato - moći ću zatvoriti drugeee [:smije]
2012 10 31
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 37