Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

da jos napomenem, lucija51 ti je pustila povratnu informaciju za kupca: u određenom roku uplačeno i preuzeto sve super.. :D preporučujem. :) super dogovor i odlična cura. a posto je ona bila prevarantica mislim da i ako si joj uplatila ona ti nije poslala.. a nisi se zalila niti joj pustila negativni komentar!!
2012 10 31
isuse Bože stvarno me sad već počela lovit panika kad vidim čega sve ima!! :/
2012 10 31
:OO jel ste vi normalne? dajte cure šta je vama? ako nevidite sve su stvari moje i ne varam, pitajte slobodno dali sam napravila kako sam se i dog s tima koje imam kom . krivo optužujete .strašno
2012 10 31
čekaj malo . jel ja imam neki komentar od te neke ellen ?? ili od drugih .. i zašto ste uopće mene stavili kao prevaranticu?
2012 10 31
gabica005, kao sta vidim, i ti imas povratnu informaciju od lucije, a jedna cura ti je napisala ovo: Dogovarala sam se sa curom da cu kupiti cipele, rekla je da su slobodne, bile smo u neprekidnom kontaktu, trazila sam u vise navrata jos slika koje nikad nije poslala, a kako smo shvatile da blizu zivimo predlozila sam da se nadjemo da ih kupim i slozila se. No nije se javila, pa sam opet zatrazila da mi posalje jos slika pa da ipak salje postom. Nakon toga su cipele obrisane sa profila, prestala se javljati i ocito ih prodala nekom drugom bez ijedne rijeci. Totalno ne fer! mislim da komentari govore sve za sebe ...
2012 10 31
od lucije te imam jer stvarno je tako bilo a nemam ikakve veze s njom .isuse. a ovaj drugi kom je suvišan ;) malo se raspitajte jesam li koga prevarila ili nešto pa optužujte .
2012 10 31
šta sam ja napravila?
2012 10 31
ja sam tu lažno optužena! :( uopce nije u redu.
2012 10 31
citam komentare i nasmijala sam se vise nego da gledam Izeta :D ja hvala bogu nisam bila prevarena, ali dok sam sve procitala strah me, iskreno :S ma takve klinke nemaju zivot pa neznaju kaj bi radile. stvarno moras biti jadna da druge ljude ides varat, krast itd.. ocito im nije dosta ono kaj dobe za gablec za skolu xD
2012 10 31
o djevojke, kako ste glupkaste! ovo je presmijesno za citat! balavice balave, nema sta! a ako kojim slucajem niste, onda ste priglupe! ovako ne pisu postene i ozbiljne djevojke! nastradat cete kad- tad, sumnje bez! nemate pojma sta vas vrlo lako moze zadesit!
2012 10 31
ja sam imala negativno iskustvo sa curom pod nadimkom tilla(imenom sanja janči) ali u tome što sam čekala svoj paket oko dva tjedna i mislila si hoće li doći ili neće, na kraju je ipak došao ali sam se u međuvremenu dobro,dobro nasekirala, ali sad kad ovo čitam ona je mala beba za ove ostale, jer njeni paketi barem kad tad stignu.
2012 10 31
slažem se da treba uvesti oib, i to na neki način da se povezuje s imenom i prezimenom pa da ne mogu bilo koji broj upisati, jer ovo je prestrašno... jednom sam bila prevarena za 300kn na njuškalu i osjećaj je koma... najgore je to što ćemo svi postati skeptični i nećemo imati povjerenja jedni u druge jer su ove prevare otišle predaleko... nadam se da će admini ovo vidjeti i što prije uvesti oibe ili neki drugi način istrebljivanja prevaranata....
2012 10 31
trebali bi imati neku listu gdje su samo imena i adrese ili brojevi računa onih koji varaju, za lakši pregled,jer očito ih ima
2012 10 31
Barbara meni se dogodilo slicno. Cura deedeeblond mi je uplatila novac za tenisice ja sam ih poslala,da bi mi nakon 2 tjedna dosle nazad jer ih nije podigla u posti. Zatim sam cekala tjedan dana da mi se javi,navodno nije bila u Hr, psuje mi i napada da sam los prodavac,da joj posaljem tenisice na svoj racun ili vratim novce. Kud mi je stvorila probleme jos mene okrivi zato sto nije stigla podic paket. Sta rec.....
2012 10 31
A Lana znam kako ti je ,ja sam se bas osjecala jadno kad me je ispitivala zasto joj nije dosao paket a ja znam da sam ga uredno poslala i to jos preporuceno sto joj nisam ni naplatila...i onda ispadne ovako a to me samo naljuti stvarno ne volim nikome davati lose kritike ali ovo me je izbezumilo ako ne mozes postivati dogovor nemoj onda ni poslovati I tocka,nitko se nebi ljutio da mi je rekla hej curo ja t nebi i necu ti platit ali na ovakav nacin je to prebezobrazno
2012 10 31
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 37