Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

o boze dragi!!!....nevjerujem .... [:place] [:frustriran] [:ljut]
2012 11 01
mislim na maja2112
2012 11 01
cure moje, a zasto jednostavno ne kupujete isključivo pouzećem i problem bi bio riješen? Ili se varam? bar se tako osigurate (sto se prve kupnje tiče) pa onda znate s kim imate posla.. [:kesi]
2012 11 01
joj kupovina pouzecem, prevelika postarina.... [:znoji]
2012 11 01
ostadoh bez teksta [:place] sad sam počela čitati ovu temu i iskreno nemam želudac za sve pročitat mene je dooooooooooooobro zeznula jedna cura kojoj sam zaboravila nick kupila sam od nje navodno KOŽNU NOVU torbu,platila u roku odmah jer mi se svidila kad je stiglo ajmeeeeeeeeeeeeee ručke oguljene ko da ih je pas grizao,od kože ni K,napuknuća na svakom pregibu..... poslala sam joj poruku,nije se javila,još jednu i tako mi dosadilo....... valjda sam je od muke izbrisala iz pamćenja [:frustriran]
2012 11 01
Maja2112 mi je takoder poslala poruku da zeli nesto kupiti od mene i zatim nije odgovorila na poruku. Jako pristojno!!! A to sto je obrisala 10-ak slika(s interneta) odjece,uglavnom stikli, s profila , koje je navodno prodavala kao ne dokazuje da je neka muljatorica. da,svakako....
2012 11 01
ona se meni javi i prijeti mi da ju ne optuzujem a sama sebe otkriva, brise artikle, mjenja prebivalista, brise pozitivne komentare od tih prevarantica.. ona se meni prva javila i htjela neku torbicu crvenu, ja sam joj rekla da hocu da ona prva posalje pa kad dode da ja njoj.. i onda je rekla da joj se torbica ipak ne svidja i to je bilo to.. haha svasta ja sam skuzila da su slike s interneta pa sam namjerno ustrajala na dodatnim slikama a onda je rekla da nema usb...
2012 11 01
vidjela sam da je neka cura napisala da joj je odbojno kad vidi da je roba slikana na podu, pa ja uvijek obrišem parkete vlažnim maramicama, i prije nego pošaljem robu operem ju :D
2012 11 02
Ja sam surađivala s njom i sve bilo super. Roba je stigla u roku 6 dana.
2012 11 02
super ideja za ovo :)) Čitam ovo sve i ne vjerujem da ima takvih curaaa Još ču morat napravit popis na papir i imat ga pored laptopa jer tko bi ih zapamtio sve koliko ih ima.užas :S Nedavno sam došla na stranicu i nedavno sam imala jednu zamjenu i još mi paket nije došo al se iskreno nadam da će doć jer ime cure nisam našla tu među vama pa se nadam da je cura poštena jer sam joj poslala i čizme i torbu i poklon narukvicu i naušnicee...zato se iskreno nadam da me neče zeznut :)
2012 11 02
pa zašto mi se ne javlja na poruke :( što da pomislim ? prošlo je više od 6 dana.
2012 11 02
I mene je dotična izvarala, ali neće to proći tek tako ... sudska tužba ako mi ne vrati stvari ...
2012 11 02
u šta se ovo pretvorilo? Sad se već prijetnje šalju.. Strašno,pa ovo je sajt za prodaju i zamjenu robe.. [:znoji]
2012 11 02
Šta je ta cura prevarena od strane te "lucija51" ili?
2012 11 02
nemam ja pojma, dođem na krpice i vidim tu poruku i gledam ko je ta cura i zašto mi ostavila komentar . očito ima neki problema s 'lucijom' poa se meni prijeti, ali kakve ja veze imam s tim ? strašna je.
2012 11 02
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 37